Połącz się z nami

Antek Królikowski żegna tatę! Wzruszający wpis!

Antek Królikowski żegna tatę

News

Antek Królikowski żegna tatę! Wzruszający wpis!

27 lutego zmarł jeden z najbardziej lubianych aktorów, Paweł Królikowski. Zmagał się z potworną chorobę i niestety tę walkę przegrał. Z jego śmiercią nie może pogodzić się wielu fanów i przyjaciół aktora. Jego rodzina jest pogrążona w smutku. Syn Pawła, Antek Królikowski żegna tatę na Instagramie. Zobaczcie ten wzruszający wpis.

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski to jeden z najbardziej uwielbianych aktorów. Jego optymizm i poczucie humoru sprawiała, że szybko zjednywał sobie ludzi. Jego jedną z najpopularniejszych ról była postać Kusego w serialu „Ranczo”, gdzie grał u boku Ilony Ostrowskiej. Od jakiegoś czasu był również jurorem w programie rozrywkowym Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Cztery lata temu Paweł poddany został operacji wycięcia tętniaka mózgu. Kilka miesięcy temu jego problemy zdrowotne powróciły.
Niestety, w grudniu ubiegłego roku, jego stan zdrowia pogorszył się i aktor trafił do szpitala na oddział neurochirurgii.

Od Świąt Bożego Narodzenia Królikowski przebywał w szpitalu. Po długiej i wyczerpującej walce, aktor zmarł tam 27 lutego. O chorobie aktora mówiono już od dłuższego czasu, jednak jego śmierć bardzo wszystkich zaskoczyła. Rodzina uspakajała fanów Pawła, że przebywa pod bardzo dobrą opieką i nic nie wskazywało na to, że stan aktora jest tak poważny.

Ze śmiercią Królikowskiego ciężko jest się wszystkim pogodzić. Przyjaciele i znajomi z branży zamieszczają na swoich profilach ostatnie słowa pożegnania i wyrażają smutek i współczucie dla rodziny zmarłego aktora. Instagram zalała fala zdjęć Pawła Królikowskiego ze wzruszającymi wpisami m.in od: Ani Dereszowskiej, Anny Mucha, Kasi Zielińskiej, Krzysztofa Ibisza i wielu innych. 

View this post on Instagram

strasznie smutno … smutniej bez Ciebie…

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Antek Królikowski żegna tatę!

Swój ogromny smutek i ostatnie słowa pożegnania zamieścił również syn zmarłego aktora, Antek Królikowski, który opublikował stare zdjęcie ojca, a pod nim zamieścił bardzo wzruszający wpis:

„Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato🐰🖤”

Na profilu młodego aktora pojawiło się mnóstwo wpisów z wyrazami współczucia:

„Ogromnie mi przykro… kondolencje dla Całej Waszej Rodziny.❤️”- dodała wpis Ania Dereszowska


„Wyrazy współczucia Antku :(” – napisał Tomek Ciachorowski.

„Antoni! Najszczersze Wyrazy współczucia 🖤”– opublikowała Magdalena Lamparska

My również składamy ogromne wyrazy współczucia Antkowi i jego całej rodzinie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry