Antoni Zimnal: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

18 października 2023
Przez: : K.M.

Kolejnym bardzo utalentowanym wokalistą, którego zobaczymy w finałowym odcinku programu The Voice of Poland 14, jest oczywiście Antoni Zimnal. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat!

Antoni Zimnal: wiek

Choć Antoni ma zaledwie 17 lat, jest bardzo utalentowanym multiinstrumentalistą. W wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na skrzypcach, gitarze, ukulele, fortepianie i perkusji, a niedawno zaczął grać również na organach w kościele w Sosnowcu.

Antoni Zimnal: kariera

Podczas przesłuchań w ciemno 17-latek zdecydował się wykonać utwór Zbigniewa Wodeckiego – Zabiorę Cię dziś na bal. Jego występ był niezwykły, a swoje krzesła odwrócili Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk, ostatecznie Antoni wybrał drużynę Marka. W ostatnim odcinku członkowie drużyny wokalisty musieli zmierzyć się w trio, a potem w duecie. Początkowo Antoni zaśpiewał z Mateuszem Warzywodą i Katarzyną Parszutą piosenkę Franka Sinatry Fly Me on the Moon. Niestety, uczestniczka odpadła z programu i w duecie walczyli mężczyźni. Prezentowali oni utwór Żółte kalendarze Piotra Szczepanika. Marek Piekarczyk miał trudny wybór i ostatecznie wybrał Zimnala.

Antoni Zimnal: The Voice of Poland 14

W programie biorą udział niezwykli uczestnicy, którzy pragną osiągnąć ogromny sukces w karierze muzycznej oraz zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie. Zwycięzca programu zdobywa tytuł Najlepszego głosu w Polsce oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. W roli trenerów w najnowszej edycji zobaczymy oczywiście: Justynę Steczkowską, Lanberry, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona.

Zobacz także: Niezwykły finał The Voice Kids 6! Zobacz, kto wygrał

Antoni Zimnal: Instagram

Antoni uwielbia korzystać z mediów społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoją twórczością oraz zdjęciami z życia prywatnego i relacjami z czasu wolnego. Na Instagramie znajdziemy go pod nazwą @antonizimnal, a ilość jego followersów wynosi już 1117 osób. Na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej