FINAŁ „The Voice Kids 6”: Wiemy, kto wygrał!

29 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Na ten dzień czekali wszyscy fani program The Voice Kids. Po kilku emocjonujących tygodniach w końcu poznaliśmy zwycięzcę najnowszej 6 edycji The Voice Kids! Kto wygrał muzyczny talent-show?

Nowa edycja The Voice Kids

Program The Voice Kids pojawił się na antenie TVP2 po pierwszy w styczniu 2018 i szybko zyskał ogromną sympatię ze strony widzów.

25 lutego rozpoczęła się emisja 6 edycji talent-show, do którego mogły zgłaszać się utalentowane dzieci, marzące o wielkiej karierze. Uczestników po raz kolejny oceniało jury w składzie Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski.

Pierwszym etapem programu dla uczestników były Przesłuchania w ciemno, podczas których trenerzy skompletowali swoje drużyny. Młodzi wokaliści musieli brać udział także w bitwach, a wyłonieni z nich najlepsi uczestnicy stoczyli rywalizacje także w Sing off-ach.

Jurorzy nie mieli łatwego zadania i musieli wytypować tylko trzech w ich ocenie najlepszych uczestników ze swoich drużyn. Ostatecznie Cleo do finału zaprosiła Polę Płowiak, Marysię Stacherę i Miłosza Zarzekę, Tomson i Baron wyłonili do finału Kingę Kipogroch, Anię Laskowską oraz Marcela Tułacza, natomiast Dawid ze swojej drużyny wyłonił do finału Martynę Gąsak, Leona Oleka oraz Miłosza Skierskiego.

Finał The Voice Kids

Rywalizację rozpoczęli uczestnicy z drużyny Tomsona i Barona, a pierwsza na scenę wyszła Ania, która zaśpiewała utwór There You’ll Be. Kolejny zaprezentował się przed widzami Marcel w piosence Bądź moim natchnieniem, a ostatnia zaśpiewała Kinga Kipigroch, która oczarowała wszystkim emocjonującym wykonaniem utworu Speachless.

Tomson i Baron musieli zdecydować, kto z ich drużyny powalczy o zwycięstwo i wybrali do finałowej trójki Marcela Tułacza.

Jako kolejni na scenę wkroczyli uczestnicy z drużyny Cleo. Ania zaprezentowała swój talent się w piosence The sound of silence, Miłosz zaśpiewał kultowy przebój Tears in heaven, natomiast Marysia pokazała się na scenie w utworze Hopelessly Devoted To You.

Cleo nie miała łatwego wyboru, ale musiała zdecydować i do dalszej rywalizacji zaprosiła Marysię.

Rywalizację w drużynie Dawida Kwiatkowskiego rozpoczął Leon w utworze Napraw. O udział w wielki finale walczyli także Martyna, która zaprezentowała swój talent w piosence Stonecold oraz Miłosz, który zaśpiewał Please don’t stop the music.

Dawid musiał zdecydował i zaprosił do finału Martynę Gasak.

Kto wygrał The Voice Kids 6?

W kolejnym etapie finaliści śpiewali utwory razem ze swoimi trenerami.

Ostatecznie to widzowie decydowali, kto zwycięży. Ich głosami okazało sie, że 6 edycję The Voice Kids wygrała Martyna Gąsak.

Trzecie miejsce zajął Marcel Tułacz, natomiast drugie miejsce zajęła Marysia Stachera.

źródło: TVP, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej