Antonina Litwiniak: [wiek, kariera, Akademia Pana Kleksa, Instagram]

6 czerwca 2022
Przez: : KS

Antonina Litwiniak to młoda aktorka, która zagra główną rolę w nowej wersji kultowego filmu dla młodszej części widowni. To właśnie ona wcieli się w Adę Niezgódkę w Akademii Pana Kleksa. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Antonina Litwiniak: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że młoda aktorka urodziła się w 2003 roku, a więc ma dopiero 13 lat. Co ciekawe, dziewczynka zdobyła uznanie ze strony osób powiązanych z branżą filmową. Mianowicie, ma doskonale uczuwać się w dramaturgię, co tylko przyciąga uwagę widzów.

Wielu fanów polskiego kina zastanawia się, co wiadomo na temat rodziców Antoniny. Okazuje się, że pomimo, iż 13-latka ma na swoim koncie role w wielu produkcjach, jak na swój wiek, jej życie prywatne pozostaje tajemnicą. Ma dwójkę rodzeństwa: siostrę Gabrielę i brata Tymoteusza.

Zobacz także: Co wiemy o Marcie Chodorowskiej?

Antonina Litwiniak: kariera

Co ciekawe, pomimo ról w filmach i serialach, Anotsia zagrała także w kilku reklamach telewizyjnych. Telewidzowie mieli okazje zobaczyć ją w produkcjach takich jak: W głębi lasu, Zawsze warto, Osadzony oraz Tajemnica zawodowa. Ponadto, wcieliła się w kila ról drugoplanowych w znanych serialach telewizyjnych: Komisarz Alex, Barwy szczęścia oraz Ultraviolet.

Nastolatka na swoim koncie m także role w filach. Między innymi, zagrała w produkcjach Planeta Singli 2 oraz Sztuka kochania.

Jednakże, jedna z pierwszych ważniejszych ról młodej aktorki to główna bohaterka Akademii Pana Kleksa. Ekranizacja kultowego utworu Jana Brzechwy w reżyserii Macieja Kawulskiego ma mieć premierę w 2023 roku.

Co ciekawe, fabuła i niektóre motywy mają zostać zmienione na bardziej współczesne. Od oryginału różnić się będzie także sama główna postać – Ada Niezgódka.

Antonina Litwiniak: Instagram

Młoda aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @tosia.litwiniak. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 1,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej