Marta Chodorowska: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

3 czerwca 2022
Przez: : KS

Marta Chodorowska to polska aktorka, która popularność zdobyła głównie dzięki rolom w popularnych serialach telewizyjnych. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej kariery, a także życia prywatnego, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Marta Chodorowska: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że aktorka urodziła się 1 listopada 1981 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 40 lat. Dorastała w Iławie, gdzie także ukończyła liceum ogólnokształcące. Po szkole zdecydowała się na studium teatralne Lart Studio w Krakowie. Następnie, studiowała na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Mimo wszystko, kobieta nie zdradza zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo natomiast, że w 2014 roku na świat przyszedł jej syn Władysław. Jeśli wierzyć informacjom zawartym w Internecie, niedługo później wyszła za mąż, a cała ceremonia była długo utrzymywana w tajemnicy.

W czasie wolnym od pracy, poświęca się swoim pasjom. Z jej social mediów możemy dowiedzieć się, że kobieta morsuje i chętnie podróżuje po świecie.

Marta Chodorowska kariera
Marta Chodorowska

Zobacz także: Kim jest Bartosz Waga, Nowy aktor w serialu M jak miłość?

Marta Chodorowska: kariera

Okazuje się, że aktorka ma na swoim koncie współpracę z kilkoma teatrami na deskach których występowała na przestrzeni lat. Jednakże, największą popularność przyniosły jej role zwłaszcza w znanych serialach telewizyjnych.

Chodorowska grała między innymi w produkcjach: Sprawiedliwi, Barwy szczęścia, Korona Królów, Usta usta oraz Pierwsza miłość. Jednakże, najbardziej można kojarzyć je rolę córki posła, Klaudii Kozioł w Ranczo.

Oprócz tego, aktorka od jakiegoś czasu należy do obsady serialu M jak miłość. Wciela się tam w Julię, która namieszała w życiu serialowego Andrzeja Budzyńskiego.

Marta Chodorowska: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil aktorki na Instagramie pod nazwą @marta.chodorowska.official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 31,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej