Arek Skrzypek: [wiek, Love Island 9, kariera, Instagram]

11 marca 2024
Przez: : W.M.

Arek Skrzypek dołączył do uczestników nowej 9. edycji Love Island. Co o nim wiadomo? Ile ma lat, co robi na co dzień i jakiej dziewczyny szuka w programie Arek z Love Island 9?

Arek Skrzypek: wiek

Nowy uczestnik reality-show zrobił wrażenie na paniach w hiszpańskiej willi. Co wiadomo o Islanderze?
Arek z “Love Island 9” ma 31 lat i pracuje jako przedstawiciel handlowy w branży beauty. Aktualnie mieszka w Krakowie, ale pochodzi z Podkarpacia. Jak sam przyznaje, jest osobą otwartą, dlatego lubi poznawać innych ludzi. Nie ukrywa, że lubi także dobrze się bawić. Jego pasją są motocykle i samochody, ale lubi również taniec i muzykę, a także namiętne książki.

Arek charakteryzuje się otwartością, zamiłowaniem do obdarowywania prezentami oraz chęcią nawiązywania nowych znajomości. Nie toleruje w sobie opóźnień, zawsze stoi mocno przy swoich przekonaniach, jest zdecydowany i szczery, co sprawia, że jego zachowanie wydaje się być niezwykle autentyczne.

Arek z Love Island 9, fot. Instagram

Arek z Love Island: partnerka

Zgłaszając się do programu “Love Island”, Arek wyznał, że od roku jest singlem. 31-latek jest gotów znaleźć dziewczynę, z którą stworzy trwały związek.


Arek ma za sobą długi związek. Z byłą dziewczyną był w związku przez 15 lat od czasów szkolnych, lecz, jak wiadomo, ich związek nie przetrwał. Jaki jest ideał partnerki 31-latka? Arek lubi kobiety wysokie, z kręconymi włosami. Mimo to nie ukrywa, że najważniejsze jest, aby wspólnie z partnerką “płynęli na tej samej fali”.

Arek i Zuza, fot. Instagram


Nowy sezon Love Island 9

4 marca na TV4 wystartowała dziewiąta odsłona programu “Love Island. Wyspa Miłości”, w której poznaliśmy grupę singli i singielek.

Z upływem czasu do uczestników dołączają nowi kandydaci. W kontekście dynamicznych zasad Love Island, w willi nie ma miejsca dla singli, dlatego uczestnicy pozostający bez partnera będą zmuszeni opuścić program.

Czy uczestnicy Love Island odnajdą w hiszpańskiej willi swoje drugie połówki? Odpowiedź na to pytanie poznamy, śledząc kolejne odcinki. Do finałowej rozgrywki dojdzie zaledwie kilka par, a to widzowie zadecydują o zwycięstwie. Stawka jest wysoka, ponieważ na zwycięzców czeka nagroda główna w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zobacz także: Kim jest Dan z Love Island 9?

Arek z Love Island 9: Instagram

Arek prowadzi swój profil na Instagramie. Konto uczestnika Love Island 9 znaleźć można pod nazwą @arek.skrzypek.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej