Połącz się z nami

Arkadiusz Jakubik: [wiek, kariera, Jak najdalej stąd, Instagram]

Opisy gwiazd

Arkadiusz Jakubik: [wiek, kariera, Jak najdalej stąd, Instagram]

Arkadiusz Jakubik to bez dwóch zdań jeden z najlepszych aktorów w Polsce. Jego kariera trwa już od wielu lat, a sam artysta może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jego życia zawodowego, a także prywatnego koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Arkadiusz Jakubik: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Jakubik urodził się 14 stycznia 1969 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 52 lata. Wiadomo również, że pochodzi ze Strzelec Opolskich. Jest nie tylko aktorem, ale także lektorem, reżyserem, scenarzystą oraz piosenkarzem i wokalistą. Ukończył studia aktorskie we wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Co ciekawe, na wielkim ekranie zadebiutował już jako ośmiolatek. Niestety, niedługo po tym spotkał się z negatywnymi komentarzami ze strony szkolnych kolegów, przez co zniechęcił się do tego zawodu. Do aktorstwa powrócił dopiero w liceum. Prywatnie jest mężem aktorki Agnieszki Matysiak, z którą wychowuje dwóch synów.

Arkadiusz Jakubik ma już na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień

Zobacz także: Co wiemy o Bartoszu Konopce?

Arkadiusz Jakubik: kariera

Aktor doskonale odnajduje się zarówno przed kamerami, jak i na deskach teatrów, choć na początku kariery myślał o zmianie zawodu. Między innymi występował w Operetce Warszawskiej oraz Teatrze Rampa w Warszawie. Dotychczas, najlepsze opinie krytyków oraz widzów zdobył dzięki rolom w filmach Wesele, Wołyń, Dom zły oraz Kler. Oprócz tego, zagrał w serialach Klangor, W głębi lasu i Król. Za rolę w produkcji Jak najdalej stąd zdobył nominację do nagrody Orły 2021 w kategorii Najlepsza główna rola męska. O tym, czy udało mu się zwyciężyć przekonamy się już 21 czerwca 2021 roku podczas gali finałowej.

Arkadiusz Jakubik: Instagram

Okazuje się, że mimo dużej popularności aktor osobiście nie udziela się w mediach społecznościowych. W związku z tym, na próżno szukać jego profilu między innymi na Instagramie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry