Połącz się z nami

Artur Boruc sprzedaje swój dom! Cena robi wrażenie

Z życia gwiazd

Artur Boruc sprzedaje swój dom! Cena robi wrażenie

Artur Boruc to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Z powodu swojej rozwijającej się kariery, wiele lat spędził w Szkocji. Okazuje się, że posiadłość, w której mieszkał sportowiec została wystawiona na sprzedaż. Cena robi wrażenie.

Artur Boruc urodził się 20 lutego 1980 roku w Siedlcach. To polski piłkarz, który występuje w angielskim klubie Bournemouth na pozycji bramkarza. Co ciekawe, w latach 2004-2017 był rekordzistą jeżeli chodzi o liczbę występów w reprezentacji Polski. Swoją karierę rozpoczynał w Pogoni Siedlce. Brał udział w Mistrzostwach Świata 2006 oraz Mistrzostwach Europy 2008 i 2016.

Boruc kupił willę za 1,3 mln funtów!

Artur Boruc przez wiele lat mieszkał w Szkocji, gdzie przeżył kilka lat szczytu swojej kariery. W 2008 roku, dokładnie w miejscowości Bearsden, sportowiec kupił sporą posiadłość za około 1,3 miliona funtów. Warto zauważyć, że wyprowadził się ze Szkocji już jakiś czas temu. Związany jest aktualnie z drużyną w Bournemouth, stąd decyzja o sprzedaży willi.

Ponadto, do wielkiego domu przynależą również piękne ogrody. Trzeba przyznać, że budynek ma swój charakterystyczny klimat i zapewnia dużą prywatność.

Jak wygląda i ile kosztuje posiadłość piłkarza?

Jak podaje brytyjski „The Sun”, Artur Boruc wystawił swoją posiadłość na sprzedaż za dokładnie 950 tysięcy funtów. W przeliczeniu jest to około 5 milionów złotych! Willa piłkarza przedstawia się następująco:

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry