Sara Boruc urodziła! Pokazała filmik zaraz po porodzie!

5 maja 2019
Przez: : M.J

Były już bramkarz reprezentacji Polski, ponownie został ojcem. Tym razem na świecie powitał swojego synka. Małżonkowie podzielili się tą wspaniałą nowiną za pomocą mediów społecznościowych. Zarówno Sara Boruc, jak i Artur wrzucili uroczy filmik z dopiero co narodzonym synkiem. Zobaczcie jakie oryginalne imię wybrali dla niego!

Sara i Artur

Artur i Sara Boruc tworzą zgraną parę od 2008 roku. Po dwóch latach znajomości bramkarz oświadczył się swojej ukochanej i w tym samym roku na świat przyszła ich pierwsza wspólna córka Amelia. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2014 roku. Zakochani powiedzieli sobie „tak”, na jednej z greckich plaż przy świetle księżyca. Mannei wychowuje wraz z Arturem córkę ze swojego poprzedniego małżeństwa, natomiast Artur ma też syna Aleksandra. Teraz ich rodzina znowu się powiększyła i właśnie przywitali na świecie swojego synka, któremu dali bardzo oryginalne imię NOAH!

Zobacz także: Sara Boruc czeka na wyniki biopsji! Co jej dolega?

O tym, że małżonkowie spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy się w grudniu ubiegłego roku. W wigilię para, również za pomocą mediów społecznościowych opublikowała uroczą fotografię, na której są również ich córki. I to właśnie wtedy, Sara przekazała wszystkim, że wraz z Arturem spodziewają się potomka.

Od tego czasu bardzo chętnie pokazywała na swoim Instagramie zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem, relacjonowała na bieżąco jak się czuje, co je i jak wygląda jej aktywność fizyczna podczas ciąży.

„Czuję się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż. Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa, spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki! Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi – napisała na swoim profilu.

Również były polski bramkarz chętnie dzielił się zdjęciami i kilka dni przed porodem zamieścił w sieci słodkie zdjęcie, a z podpisu wynika, że nie mógł doczekać się już narodzin.

Sara Boruc urodziła

Jak możemy zobaczyć na filmiku, Sara faktycznie zdecydowała się na poród domowy, a w ramionach trzyma dopiero co narodzonego synka. Artur nieco dłużej skomentował wrzucony przez siebie filmik.

„Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziękuję…”– napisał szczęśliwy tata.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla ich słodkiego synka!

Źródło: Instagram Sary Mannei / Artura Boruca

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz