Artur Kozieja: [wiek, Katarzyna Sokołowska, dziecko, Instagram]

25 kwietnia 2022
Przez: : KS

Artur Kozieja to biznesmen, a prywatnie partner Katarzyny Sokołowskiej, znanej między innymi z programu Top Model, gdzie od lat zasiada w jury. Niebawem, para powita na świcie dziecko. Wielu internautów zastanawia się, co wiadomo na jego temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Artur Kozieja: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że partner Katarzyny Sokołowskiej jest od niej nieco starszy. Mianowicie, na chwilę obecną ma 53 lata. Mężczyzna jest biznesmenem, inwestorem i przedsiębiorcą. Wiadomo również, że pochodzi z Karpacza. Co ciekawe, jest absolwentem Akademii Dyplomatycznej w Pekinie. Oprócz tego, szkolił się na Uniwersytecie Stanu Pensylwania w Filadelfii.

Przez dłuższy czas pracował w Londynie, gdzie był związany z jednym z tamtejszych banków jako bankier inwestycyjny. Następnie, założył grupę Europlan. Ponadto, jest właścicielem kilku luksusowych hoteli.

Wiadomo również, że mężczyzna ma dwie córki z poprzedniego związku. Wyznał nawet, że bał się o relacje bliźniaczek ze swoją obecną partnerką, lecz bezpodstawnie.

Artur Kozieja Katarzyna Sokołowska
Artur Kozieja i Katarzyna Sokołowska

Zobacz także: Co wiemy o Małgorzacie Foremniak?

Artur Kozieja i Katarzyna Sokołowska

Para zdradziła, że po raz pierwszy zobaczyła się w 2017 roku. Kobieta od razu zrobiła duże wrażenie na swoim przyszłym partnerze. Mimo wielu obowiązków zawodowych, które ma każda ze stron, postanowili dać sobie szansę i od pięciu lat t worzą parę.

Razem pojawiają się na okolicznościowych imprezach i czerwonym dywanie, gdzie chętnie pozują przed fotoreporterami.

W Wielkanoc 2022 roku, jurorka Top Model poinformowała za pośrednictwem swoich social mediów, że spodziewają się dziecka. W sieci szybko pojawiło się wiele gratulacji. To pierwsze dziecko 49-letniej Katarzyny Sokołowskiej.

Artur Kozieja: Instagram

Partner Katarzyny Sokołowskiej prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @akozieja. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 4 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej