Artur z “Rolnik szuka żony 10”: [wiek, praca, Instagram]

15 września 2023
Przez: : K.M.

Artur z województwa mazowieckiego to kolejny singiel z 10. edycji najpopularniejszego z programów Telewizji Polskiej . Zobaczcie najważniejsze informacje na jego temat. Dlaczego zdecydował się na udział w programie Rolnik szuka żony?

Artur z Rolnik szuka żony 10: wiek

Artur to 28-latek, który pochodzi z Mazowsza. Rolnik jest bardzo wesołym i optymistycznym człowiekiem, którego cechują: lojalność, uczciwość oraz uprzejmość.

Artur z Rolnik szuka żony 10: kariera

Mężczyzna wraz z rodzicami i dziadkami ma ponad stuhektarowe gospodarstwo rolne. Specjalizuje się w produkcji mlecznej i roślinnej. Swoją działalność prowadzi w województwie mazowieckim. Artur zdradził, że uwielbia spędzać czas przy swoich wielkich maszynach rolniczych.

Artur: Rolnik szuka żony 10

Rolnik szuka żony to reality show, które obecnie należy do najchętniej oglądanych w naszym kraju. Program oparty jest na brytyjskim formacie Farmer wants a wife. Do programu zgłaszają się samotni rolnicy oraz rolniczki, którzy pragną poznać miłość swojego życia. Startowy odcinek show polega na przedstawieniu sylwetek singli.

Dowiemy się, czym się na co dzień zajmują, jakie mają pasje oraz czego oczekują od swojej drugiej połówki. Kandydaci zainteresowani singlami wysyłają listy, a ci na ich podstawie wybierają małą grupę kandydatów/kandydatek i zapraszają ich na spotkanie. Po kolejnej selekcji wybrani towarzysze przyjeżdżają do domu rolników i rolniczek.

Tam podjęta zostaje ostateczna decyzja. Ostatnim etapem jest wizyta u rodziny wybranki/wybranka oraz romantyczna podróż, aby upewnić się, czy ich wybór był słuszny. Premiera pierwszego odcinka Rolnik szuka żony 10 przewidziana jest na 17 września na godzinę 21:20 na antenie TVP1. Gospodynią programu jest oczywiście Marta Manowska.

Artur w programie pragnie poznać kobietę towarzyską, wyrozumiałą, odważną i kreatywną taką, z którą będzie mógł rozmawiać na różne tematy i współnie spędzać niezapomniane chwile. Jak sam mówi – nieważne gdzie, ważne z kim.

Zobacz także: Agnieszka z Rolnik szuka żony 10 – szczegółowe informacje na temat uczestniczki

Artur: Instagram

Na tę chwilę nie jest wiadome, czy Artur posiada profil na portalu Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej