Ata i Pikej jednak są razem? Mamy komentarz zwyciężczyni ,,Hotel Paradise’’!

23 czerwca 2022
Przez: : KS

Już jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się plotki, że Ata i Pikej są ze sobą naprawdę blisko. Zwyciężczynię Hotelu Paradise i brata Natalii Kukulskiej media i internauci łączą od dawna. Zaczerpnęliśmy wiedzy u źródła!

Kim jest Ata Postek?

Beata Postek szerszej widowni dała się poznać dzięki udziałowi w jednej z edycji popularnego reality-show Hotel Paradise. Co więcej, w parze z Arturem Sargsyanem udało jej się zwyciężyć, a co za tym idzie zdobyć 50 tysięcy złotych. Mimo, że ostatecznie nie połączyła ich wielka miłość, niewątpliwie przeżyli przygodę, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Jednakże, o Acie można było usłyszeć już wcześniej. Mianowicie, jej brat Piotr Postek jest znanym fryzjerem, z którego usług korzysta wiele gwiazd z polskiego show biznesu. Kobieta często towarzyszy mu w salonie, gdzie pojawiają się gwiazdy takie jak: Natalia Siwiec, Sonia Bohosiewicz, Joanna Przetakiewicz oraz Małgorzata Rozenek.

Warto zaznaczyć, że zwyciężczyni programu Hotel Paradise 2 jest wielką miłośniczką zwierząt. Sama często angażuje się w pomoc dla schronisk.

Ata Postek
Besta Postek niedługo będzie świętowała 30. urodziny

Zobacz także: Co wiemy o Pikeju?

Ata i Pikej są razem?

Nie da się ukryć, że Atę i brata Natalii Kukulskiej łączono już od długiego czasu. Jednakże, nigdy żadne z nich nie potwierdziło, że łączy ich głębsza relacja. Zarówno kobieta, jak i Pikej zapewniali, że w swoim towarzystwie czują się znakomicie i chętnie spędzają wspólnie czas.

W związku z tym, że niedawno w sieci po raz kolejny ukazały się ich wspólne zdjęcia, postanowiliśmy zapytać Atę, czy między nią a Pikejem narodziło się uczucie inne, niż przyjaźń.

Zwyciężczyni Hotel Paradise skomentowała to w następujący sposób:

,,Moje relacje z Piotrem od dłuższego czasu są niezmiennie takie same – czyli bardzo dobre’’

Tym samym, pozostawiła internautom nutkę niepewności, którą jej relacja z Pikejem jest owiana od samego początku.

Myślicie, że między Atą a Pikejem mogłoby narodzić się głębsze uczucie?

źródło: Instagram Aty Postek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej