Połącz się z nami

Ataki furii u Michała Wiśniewskiego! Wokalista zazdrosny o udział żony w TzG!

News

Ataki furii u Michała Wiśniewskiego! Wokalista zazdrosny o udział żony w TzG!

 Michał Wiśniewski, wokalista zespołu „Ich Troje” od 2012 roku jest mężem Dominiki Tajner. Jego małżonkę, mogliśmy do niedawna podziwiać na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Choć ten sezon tanecznego, show budzi wielkie emocje za sprawą „gwiazd”, które się w nim pojawiły, swoje dwa grosze dorzucił do tego wszystkiego piosenkarz. Michał już po pierwszym odcinku pożałował, że pozwolił żonie na udział w programie, a wszystko przez braci Jeschke.

Wokalista podobno jest tak zazdrosny, że nie może znieść widoku swojej żony w objęciach jej partnera tanecznego Wojtka Jeschke. Informacje na temat scen zazdrości urządzanych przez Michała, możemy przeczytać na łamach „Faktu” – „Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataku furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości”.
Dominika Tajner- Wiśniewska próbowała załagodzić sceny zazdrości, tłumacząc się tym, że Wojtek ma narzeczoną, a na treningach często towarzyszy im brat Wojtka, Jacek. Jednak Michał dalej stoi przy swoim i uważa oboje z braci Jeschke za flirciarzy. Jakby tego było mało, Wiśniewski zakazał Dominice wszelkich spotkać z braćmi poza salą treningową.

Przygoda Dominiki z programem skończyła się już w drugim odcinku. Również w tym odcinku, z programem musiała się pożegnać Anna Jagodzińska. Michał na jakiś czas może odłożyć swoje sceny zazdrości. Jednak program rządzi się swoimi regułami i Dominikę wraz z jej partnerem Wojtkiem, będziemy mogli zobaczyć w ostatnim odcinku show, kiedy to zatańczą dla nas wszystkie pary, które brały udział w programie.

Może powodem zazdrości lidera „Ich Troje” są jego nieudane związki z przeszłości? A może właśnie w ten sposób okazuje to, jak bardzo zależy mu na swojej obecnej małżonce?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry