Połącz się z nami

Tajner w końcu zdradziła, jakie stosunki łączą Justynę Żyłę z Piotrem! To naprawdę może zszokować…

Jak naprawdę Justyna Żyła dogaduje się z Piotrem Żyłą?

News

Tajner w końcu zdradziła, jakie stosunki łączą Justynę Żyłę z Piotrem! To naprawdę może zszokować…

Dominika Tajner, która na co dzień przyjaźni się z Justyną Żyłą zdradziła reporterce Jastrzabpost, jak naprawdę jest pomiędzy Justyną, a jej byłym mężem Piotrem. Jej słowa mogą nieźle zdziwić… Nie tego się wielu spodziewało. Co naprawdę łączy Justynę Żyłę z Piotrem?

Konflikt Justyny Żyły i Piotra

Media często rozpisują się o konflikcie Justyny Żyły z jej byłym mężem Piotrem. Tym bardziej, że Justyna ciągle odnosi się do swojej relacji ze skoczkiem oraz wielokrotnie oskarża byłego męża o brak zainteresowania swoimi dziećmi. Ponadto, celebrytka często również nawiązywała do nowego związku Piotra, nie szczędząc przy tym przykrych słów w kierunku obecnej partnerki Piotra. Jak się okazuje, relacja Piotra i Justyny nie jest taka zła, jakby się mogło wydawać. O tym, co tak naprawdę łączy byłe małżeństwo opowiedziała Dominika Tajner, która prywatnie jest przyjaciółką Żyły.

Zobacz także: Justyna Żyła komentuje sukces Piotra

View this post on Instagram

A post shared by Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła i Dominika Tajner to przyjaciółki

Justyna i Dominika poznały się na planie programu Taniec z gwiazdami i od razu połączyła ich szczególna więź. Jak wówczas pisały media, Justyna okazała się dla Tajner ogromnym wsparciem, podczas gdy ta przechodziła ciężkie chwile związane z rozwodem z Michałem Wiśniewskim.

Przyjaźń Tajner i Żyły trwa po dziś. Panie mają ze sobą stały kontakt, często do siebie dzwonią i rozmawiają na prywatne tematy. Zatem Dominika doskonale wie, jak tak naprawdę układa się relacja Justyny z byłym mężem. Jak się okazuje, wcale nie jest tak źle, jak się niektórym wydaje.

Co naprawdę łączy Justynę Żyłę z Piotrem?

W rozmowie z reporterkę Jastrzabpost, Tajner wyznała, że rozmawiała z Justyną na temat jej relacji z Piotrem i ta wyznała jej, że układa się między nimi bardzo dobrze:

„Rozmawiałyśmy. Ja słyszałam, że bardzo dobrze te relacje się układają. Powolutku. To są zawsze emocje, jak się rozchodzisz i szczególnie jak są dzieci. Mnie z Michałem dzieci nie łączą, więc mamy mniej pola do konfliktów. Natomiast chyba z tego, co wiem, to gdzieś nawet Justyna była na jednym stoku widziana w trakcie zawodów swojej córeczki, więc chyba nie jest aż tak źle.”

Tajner dodała również, że nie rozmawia z przyjaciółką na temat obecnej partnerki Piotra:

„Szczerze powiedziawszy my rozmawiamy często, ale mamy inne tematy… Także nie pytałam jej jak reaguje, bo ja nawet nie obserwuję tej dziewczyny. Więc nie mogę nawet zadzwonić i zapytać… jezu Justyna widziałaś…?”

Dominika Tajner oceniła relacje Justyny i Piotra Żyły
Dominika Tajner o Justynie i Piotrze Żyła

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry