„Azja Express”: Kasia Gąsienica zachwyca odmienioną sylwetką. Zdradziła, jak zrzuciła zbędne kilogramy

6 marca 2023
Przez: : W.M.

Kasia Gąsienica zdobyła popularność dzięki udziałowi w Gogglebox. Przed telewizorem. Od pewnego czasu internauci oglądać ją mogą także w programie Azja Express. Uczestniczka reality-show, które powróciło na antenę TVN, opowiedziała, jak udało się jej zrzucić 10 kilogramów.

Program Gogglebox. Przed telewizorem to jeden z najbardziej lubianych formatów, który proponuje swoich widzom stacja TTV.

Kasia Gąsienica i jej mąż Andrzej dołączyli do obsady programu w 9 sezonie i szybko stali się ulubienicami widzów. Małżeństwo z Zakopanego udowodniło, że posiada ogromne poczucie humoru okraszone potężną dawną góralskiej charyzmy.

Od niedawna Kasię i Andrzeja oglądać można także w innym programie, gdyż biorą udział w najnowszej edycji Azja Express. Górale wraz z 7 innymi parami przez najbliższe tygodnie będą pokonywać Turcję, Gruzję i Uzbekistan, pokazując, jak przeżyć za zaledwie jednego dolara dziennie.

Zobacz także: Kim jest Dorota Mozil?

Kasia Gąsienica schudła

Kasia Gąsienica uważana jest przez widzów za jedną z najbardziej barwnych bohaterek reality-show Gogglebox. Fani gwiazdy hitowego programu TTV aktywnie śledzą ją także w mediach społecznościowych.

Katarzyna często publikuje nowe posty i relacje. Internauci, którzy śledzą jej profil, zauważyli, że w ostatnim czasie Gąsienica sporo schudła.

Uczestniczka Azja Express potwierdziła, że na przełomie ostatnich miesięcy faktycznie zrzuciła 10 kilogramów i zdradziła swój sposób na smukłą sylwetkę.

Kasia z Gogglebox przyznała, że sama odpowiada za swoją metamorfozę. W rzuceniu zbędnych kilogramów pomogły jej regularne ćwiczenia i ograniczenie spożywanych przez nią posiłków.

„Schudłam 10 kg. Aktualnie codziennie chodzę na siłownię. Słuchajcie, powtarzam to głośno: codziennie chodzę na siłownię i jest ok. Tak że tyle w temacie, może kiedyś więcej. […] Nie stosuję diety żadnej, jem po prostu 1/3 tego, ile bym chciała” – wyznała Gąsienica

Jak oceniacie metamorfozę Kasi Gąsienicy? Robi wrażenie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej