“Azja Express”: Znamy datę premiery nowego sezonu!

28 grudnia 2022
Przez: : M.S.

Już niebawem rusza kolejne edycja programu podróżniczego dla celebrytów Azja Express. Show nagrywane było jesienią tego roku. Kiedy widzowie będą mieli okazję po kilkuletniej przerwie oglądać swój ulubiony program? Znamy datę premiery Azji Express!

Zasady programu Azja Express

Program Azja Express po raz pierwszy w polskiej telewizji pojawił w 2016 roku. Produkcja TVN bardzo szybko zyskała sympatię widzów i zaskarbiła sobie grono wiernych odbiorców. W reality-show brali udział celebryci i osoby znane ze świata show biznesu, którzy mają okazję przeżyć przygodę swojego życia. Dwie pierwsze edycje odbywały się w Azji, natomiast w kolejnych uczestnicy przemierzali ziemie Ameryki Południowej. Początkowo program prowadzony był przez Agnieszkę Wożniak- Starak, jednak w ostatniej edycji zastąpiła ją Daria Ładocha.

Wśród wielkich gwiazd, które zdecydowały się do tej pory wziąć udział w programie były m.in. Małgosia Rozenek-Majdan oraz jej mąż Radosław Majdan, Aleksandra Domańska, Agnieszka Włodarczyk, Joanna Przetakiewicz, Hanna Lis, Renata Kaczoruk, Patrycja Markowska i wielu innych.

W programie biorą udział celebryci wraz ze swoimi przyjaciółmi bądź członkami rodziny. Uczestnicy, w parach, biorą udział w wyścigu, który urozmaicony jest różnymi zagadkami. Bohaterowie show mają za zadania jak najszybciej dotrzeć do mety.

Kiedy premiera Azji Express?

Po kilkuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, program wróci na antenę TVN. Jesienią tego roku produkcja poinformowała o wznowieniu Azji Express. Pod koniec września ruszyły zdjęcia do nowe, piątej edycji reality-show. Tym razem ekipa ponownie zawitała do Azji. Uczestnicy wzięli udział w wyścigu, którego trasa prowadziła przez Uzbekistan, Turcję i Gruzję. Według nieoficjalnych informacji w nowej edycji wzięły udział takie gwiazdy jak: Adam Zdrójkowski, Paulina Krupińska, Reni Jusis oraz Andziaks i Luka.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda nowego sezonu Azji Express

Jak podaje Press.pl, premiera 5. edycji programu Azja Express ma się odbyć już niebawem. Według portalu podróżnicze show ma się znaleźć w wiosennej ramówce stacji TVN. Po raz drugi w roli gospodyni programu widzowie zobaczą Darię Ładochę.

Daria Ładocha
Daria Ładocha, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Nie możecie się doczekać kolejnej edycji Azji Express?

Źródło: Press.pl, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej