Baby Boom w show-biznesie! Gwiazdy, które urodziły w 2023 roku.

30 grudnia 2023
Przez: : M.J

Baby Boom trwa w najlepsze i co roku oczekujemy przyjścia na świat pociech znanych i popularnych gwiazd, których życie śledzimy w social mediach. Tak było i tym razem. Zobaczcie, które gwiazdy powitały w tym roku na świecie swoje pociechy.

Kto urodził w 2023 roku?

Dominika Gwint

W styczniu media obiegła informacja o porodzie Dominiki Gwint. Aktorka zdobyła popularność występując w wielu serialach czy filmach, ale bez wątpienia widzowie kojarząć ją mogą z takich produkcji jak Galerianki, Na dobre i na złe, Przepis na życie czy Singielka.

Radosną nowiną pochwaliła się dumna Gwit, która opublikowała na swoim profilu serię zdjęć z synkiem i mężem.

“Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie💙 Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy💞
Mama i Tata ❤️”

Roksana z Rolnik szuka żony 8

Kolejną ze znanych kobiet, która powitała na świecie swoje maleństwo w 2023 roku była Roksana, która wzięła udział w programie Rolnik szuka żony 8. Choć Roksana nie znalazła miłości w programie, krótko po zakończeniu emisji okazało się, że kandydatka rolnika jest już zakochana w innym mężczyźnie. Niedługo później para pochwaliła się, że spodziewają się dziecka.

Synek Roksany z Rolnik szuka żony otrzymał na imię Oliwier i przyszedł na świat w kwietniu. Nie obyło się bez komplikacji i stresu u przyszłych rodziców. Chłopiec urodził się przed planowanym terminem porodu. Młoda mama po urodzeniu przyznała, że gdy pojechała na rutynową kontrolę do szpitala, lekarze podjęli decyzję o nagłym cesarskim cięciu. Wszystko zakończyło się happy endem.

Olga Bołądź

Miesiąc później na świat przyszło maleństwo aktorki Olgi Bołądź. Gwiazda urodziła swoje drugie dziecko, a radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. Do starszej siostry i szczęśliwych rodziców dołączyła dziewczynka, która otrzymała imię Rita.

Zobacz także: Kto urodził w 2022 roku? Lista gwiazd jest naprawdę długa!

Sylwia Przybysz

Pod koniec maja media obiegła wiadomość o porodzie Sylwii Przybysz. Artystka przywitała na świecie już swoją trzecią pociechę – również dziewczynkę. Radosną nowiną pochwalił się Janek Dąbrowski – dumny taty zamieścił na swoim InstaStory informację o tym, że jego trzecia córeczka jest już na świecie.

Olga Kaczyńska

Kolejną z gwiazd, która powitała na świecie swoją pociechę była Olga Kaczyńska. Zwyciężczyni Top Model dała się poznać widzom w 2 sezonie reality-show. Olga okazała pierwsze zdjęcie dziecka w mediach społecznościowych i przy okazji zdradziła, że dziewczynka otrzymała popularne w ostatnich latach imię Zuzanna. Maleństwo przyszło na świat pod koniec czerwca.

Gwiazdy, które urodziły w 2023 roku

Wersow

Wiele fanów czekało na poród Wersow. Weronika Sowa i jej ukochany Friz od samego początku, kiedy tylko ogłosili, że zostaną rodzicami dzielili się z internautami przebiegiem ciąży i przygotowaniami do przyjścia na świat swojej pociechy.

Wersow i Friz w końcu doczekali się narodzin swojego maleństwa. Weronika w czerwcu urodziła śliczną i zdrową córeczkę. Szczęśliwą nowiną para podzieliła się w sieci za pośrednictwem filmiku zamieszczonego ja YouTubie. Na końcu nagrania widnieje napis:

„Witaj na świecie córeczko”

Marika z Hotelu Paradise 5

Marikę, którą doskonale znają widzowie 5. edycji programu Hotel Paradise w lipcu urodziła swojego pierwszego synka, któremu nadała imię Samuel. Dumna mama pochwaliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie.

Sylwia Nowak

Po miesiącach radosnego oczekiwania na dziecko, w końcu została mamą. W sierpniu gwiazda takich produkcji jak Pierwsza miłość czy Miłość na bogato urodziła synka. Co ciekawsze, świeżo upieczona mama wybrała dla dziecka popularne w ostatnim czasie staropolskie imiona:

“Urodził się nasz wymarzony syn – Stanisław (po moim dziadku) Zbigniew (po tacie męża) aka Staś Zbyś.(…)”

Lil Masti

Na tą wiadomość czekali wszyscy fani Lil Masti. Aniela Bogusz od kilku miesięcy dokładnie relacjonowała przebieg swojej ciąży w mediach społecznościowych

Aniela urodziła pod koniec sierpnia, a na świat przyszła dziewczynka o imieniu Aria. Świeżo upieczona mama pochwaliła się szczęśliwą informacją na Instagramie, publikując wzruszający wpis i zdjęcie.

ARIA WOŹNIAKOWSKA 🤍 24.08.2023r.
Witaj na świecie. Kochamy Cię Aniołku. 🥹😭❤️

Wiktoria z Gogglebox

Do grona szczęśliwych mam dołączyła również bohaterka programu Gogglebox. Przed telewizorem. Wiktoria podzieliła się szczęśliwą nowiną w social mediach, publikując zdjęcie ze szpitalnego łóżka z córeczką.

Laura Zawadzka z Love Island

Laura Zawadzka, która wzięła udział w czwartej edycji Love Island, we wrześniu również została mamą. Na swoim profilu w mediach społecznościowych podzieliła się szczęśliwą nowiną zdradzając, że jej córeczka otrzymała oryginalne imię Zoja

Maria Dejmek

Maria Dejmek – aktorka, która doskonale znana jest widzom z serialu Barwy Szczęścia, gdzie wciela się w postać Natalii również w 2023 roku przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Pod koniec października urodziła córeczkę.

„Zosiu, córeczko, jesteś!!! Mam już moje dwa Cuda na świecie- Ciebie i Twojego brata. Nigdy nie czułam większego szczęścia i spełnienia🥰”

Które gwiazdy urodzą w 2024 roku?

Baby Boom w polskim show-biznesie będzie miał również kontynuację w kolejnym roku. Wśród gwiazd, które oczekują przyjścia na świat swoich pociech znajdują się m.in.: Ciocia Liestyle, Zofia Zborowska, Sandra Kubicka czy Paulina Rzeźniczak.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej