Kto urodził w 2022 roku? Lista gwiazd jest naprawdę długa!

26 grudnia 2022
Przez: : M.J

Już niedługo pożegnamy 2022 rok, w którym wiele gwiazd zostało szczęśliwymi mamami. Koniecznie sprawdźcie, które znane osoby powiększyły swoje rodziny w tym roku!

Baby boom w polskim show-biznesie

Ten rok w polskim show-biznesie był naprawdę zaskakujący, wiele ślubów, rozstań, afer, a co najważniejsze narodzin! Kto znalazł się na liście szczęśliwych mam? Zaraz wszystkiego się dowiecie.

Zobacz także: Zwycięzca show Hotel Paradise został ojcem!

Znana piosenkarka Ewa Farna wraz ze swoim mężem Martinem Chobot drugą ciążę ogłosili w listopadzie ubiegłego roku. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawił się wtedy post z listą piosenek z płyty Umami, a w tle znalazł się jej ciążowy brzuszek. Już w marcu 2022 roku para na świecie przywitała córkę Ellę.

Maja Hyży również dołączyła w tym roku do grona świeżo upieczonych mam. Owocem jej poprzedniego związku z piosenkarzem Grzegorzem Hyżym są bliźniacy Wiktor i Alexander. Po rozstaniu oboje układają sobie życie od nowa, Grzegorz ożenił się z Agnieszką Popielewicz (prezenterka), a Maja z Konradem Kozakiem. W 2020 roku para przywitała na świecie swoją pierwszą córeczkę Antosię. O swojej czwartej ciąży piosenkarka poinformowała pod koniec ubiegłego roku podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Na początku lipca Maja na świecie przywitała swoją drugą córeczkę Zosię.

W marcu tego roku 49-letnia reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska poinformowała fanów o szczęśliwiej nowinie. Od początku ciąży gwiazda otwarcie mówiła, że zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. Synek Kasi i jej partnera Artura Koziei – Ivo Lew urodził się 18 lipca.

Kasia Sokołowska wraz ze swoim synkiem
Kasia Sokołowska i jej synek Ivo

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg w 2020 przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Nenę, a kolejną szczęśliwą nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych już pod koniec marca tego roku. Niedawno Lara urodziła, a jej syn nazywa się Bernard Gessler-Szeląg.

Na liście szczęśliwych mam znalazła się również Joanna Opozda. Synek aktorki i Antoniego Królikowskiego przyszedł na świat 22 lutego. Para swojemu dziecku nadała równie oryginalne i urocze imię Vincent.

Kto w tym roku jeszcze przywitał na świecie swoją pociechę? Gromee i Sara Chmiel, Anna Czartoryska-Niemczycka, Małgorzata Heteryk-Musiał, Aleksandra Żebrowska, Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, a za granicami naszego kraju: Jennifer Lawrence, Rihanna, Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo oraz Kylie Jenner.

Źródło: Instgram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej