Baby shower Ani Starmach. O takiej imprezie marzy każda przyszła mama!

7 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Ania Starmach już niedługo przywita na świecie swoją drugą pociechę. W wielkiej tajemnicy zorganizowano dla niej imprezę – niespodziankę. Zobaczcie, jak prezentowała się ciężarna Ania Starmach oraz jak wyglądało to wspaniałe wydarzenie!

View this post on Instagram

A post shared by Ania Starmach (@ania_starmach)

Ania Starmach – kim jest?

Ania Starmach to polska kucharka, autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego. Popularność zdobyła dzięki roli jurorki w uwielbianych przez wielu widzów programach MasterChef i MasterChef Junior. Anię znajdziecie w mediach społecznościowych pod nazwą @ania_starmach. Profil jej zgromadził już ponad 550 tysięcy fanów.

Ania – druga ciąża

Ania jest już mamą dziewczynki o imieniu Jagna, która w tym roku skończy trzy latka. W grudniu ubiegłego roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia Ania zdradziła na swoim profilu w mediach społecznościowych, że już niebawem po raz drugi zostanie mamą.

Zobacz także: Ania o reakcji na wieść o drugiej ciąży. Zdradziła również płeć.

Baby Shower

Dziś Ania w mediach społecznościowych, pochwaliła się zorganizowanym przez mamę, siostry i przyjaciółki baby shower, które zostało zorganizowane w wielkiej tajemnicy.

Jak się okazuje, motywem przewodnim był króliczek Peter Rabbit, który świetnie wpasował się w obecną aurę Świąt Wielkanocnych. Ania zaprezentowała zdjęcia – nie mogło zabraknąć przepysznych słodkości oraz wielu uroczych dekoracji – oczywiście w niebieskim kolorze.

Motyw przewodni baby shower
Tort na baby shower Ani Starmach
Słodkie wypieki na baby shower
Dekoracje na cześć synka Ani Starmach

“W Lany Poniedziałek, kobiety najbliższe mojemu ❤️ zorganizowały dla mnie, najpiękniejszy i najbardziej wzruszający BABY SHOWER! Wszystko było trzymane przede mną w tajemnicy do ostatniej minuty!
Nigdy nie zapomnę tych emocji, wzruszeń i uciekających 🎈🎈🎈🎈!!!
DZIĘKUJĘ!
Więcej opowiadam na Stories 👶🏼💕🤰🏻”
– skomentowała Ania na swoim Instagramie.

Warto również zwrócić na stylizację Ani. W ten dzień zaprezentowała się w niebieskiej sukience, która zapewniła jej komfort, a jednocześnie bardzo kobiecy wygląd. Jak się okazuje, o kreacje Ani zadbały jej najbliższe przyjaciółki oraz mama i siostry!

Stylizacja Ani Starmach podczas baby shower

Jak podoba się Wam bajkowe baby shower Ani Starmach? Chcielibyście taką imprezę niespodziankę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej