Połącz się z nami

Bachleda-Curuś żegna swoją dawną miłość Piotra-Woźniaka Staraka!

Z życia gwiazd

Bachleda-Curuś żegna swoją dawną miłość Piotra-Woźniaka Staraka!

Alicja Bachleda-Curuś dodała na swój profil zdjęcie Piotra. Fotografii towarzyszy wzruszający cytat. Zobaczcie historię miłości Alicji i Piotra.

View this post on Instagram

Driving to watch the Oscars ✨✨✨

A post shared by Alicja Bachleda (@alicjabc) on

Piotr Woźniak – Starak przed laty związał się z piękną Alicją Bachledą – Curuś. Parę połączyło wielkie uczucie. Spotykali się ze sobą przed dwa lata.
Co stanęło na przeszkodzie ich wielkiej miłości? Alicja Bachleda-Curuś żegna swoją dawną miłość Piotra Woźniaka-Staraka!

Alicja Bachleda-Curuś była dla Piotra kimś wyjątkowym. Spekulowano, że dzięki aktorce w Piotrze rozbrzmiało zainteresowanie do produkcji filmowych. Wspólne losy pary rozpoczęły się w 2003 roku.
Aktorka postanowiła wyjechać z kraju, by podążać za międzynarodową karierą. Postawiła na Stany Zjednoczone, a dokładniej nowojorską szkołę „Lee Strasberg” w Nowym Jorku.

Zakochany Piotr nie opuścił swojej miłości na krok, postanowił również udać się za ocean, by wiernie towarzyszyć swojej partnerce. Rozpoczął tam studia w bardzo popularnej i cenionej szkole „Parsons School for Designe”.

Para jednak z niewiadomych przyczyn rozstała się po dwóch latach związku. Nie wiadomo co stanęło na drodze miłości Alicji i Piotra.
Bachleda-Curuś postanowiła opuścić Nowy Jork i przeprowadziła się do Los Angeles, natomiast Woźniak-Starak powrócił do rodzinnego kraju.

Po wspólnych 2 latach, rozstanie było dla Piotra wielką traumą. Piotr po powrocie do Polski długo nie mógł pozbierać się i zacząć na nowo żyć.

Po latach, kiedy Piotr Woźniak-Starak zajął się projekcją filmu „Bogowie” po raz kolejny spotkał się z dawną miłością. Aktorka jednak nie zagrała w produkcji mężczyzny, jak plotkowano.

Kolejne lata i kolejne spotkanie zdarzyło się we wrześniu 2014 roku podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.
Spekulowano wtedy, że para postanowiła powrócić do siebie. Spędzili oni wtedy wraz z rodziną Piotra mnóstwo czasu. Tak się jednak nie stało, para pozostała w przyjacielskich relacjach.

Alicja Bachleda-Curuś żegna swoją dawną miłość Piotra Woźniaka-Staraka!

Nic zatem dziwnego, że po tragicznej śmierci Piotra, o której pisaliśmy między innymi TUTAJ Alicja postanowiła uczcić pamięć dawnego kochanka.

Na swój profil na Instagramie dodała bardzo wzruszający wpis, któremu towarzyszy zdjęcie Piotra z młodzieńczych lat:

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein”

To piękny gest ze strony Alicji Bachledy – Curuś. Wiedzieliście, że łączyła ich kiedyś wielka miłość?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry