Połącz się z nami

Nieoficjalna przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka! Niestandardowa procedura ws. zwłok!

News

Nieoficjalna przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka! Niestandardowa procedura ws. zwłok!

Producent filmowy nie żyje. Rodzina zidentyfikowała ciało Piotra Woźniaka- Staraka. W związku z tym poszukiwania zostały zakończone. Taką informację podała 22 sierpnia Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. Jak donosi „Fakt” jest znana już nieoficjalna przyczyna jego śmierci!

W czwartek rano 22 sierpnia potwierdziły się najgorsze przypuszczenia! Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało znalezione po 4 dniach poszukiwań w jeziorze Kisajno nie daleko jego domu na Mazurach. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ! Teraz jak podaje „Fakt” jest już znana nieoficjalna przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka!

Przypominamy, że Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku, który poprzedziło pływanie na motorówce, po jeziorze Kisajno wraz z 27-letnią kobietą. Jeden z manewrów doprowadził do tragedii, łódka przewróciła się, a Piotr i młoda kobieta wpadli do wody.

Jak również donoszą media, po znalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka miała miejsce niestandardowa procedura. Kiedy ciało biznesmena zostało znalezione przez nurków, najpierw łódką zostało przetransportowane do posiadłości Staraków i okazane jego rodzinie w celach identyfikacji.

Standardowo odnalezione zwłoki przewozi się do prosektorium i tam następuje okazanie rodzinie. Wcześniej ciało należy przygotować. Trochę obmyć. W przypadku Piotra Woźniaka-Staraka mieliśmy do czynienia z niestandardową procedurą. Jego ciało przewieziono na teren posiadłości rodziny. Nie można jednak mówić o złamaniu prawa. Rodzina i tak musiała zidentyfikować zwłoki. Mają przystań dla łódek, więc nie wymagało to dużego zachodu. Choć z pewnością to pewne odstępstwo”powiedział w rozmowie z WP Dariusz Loranty, były policjant wydziału zabójstw.

Jak donosi również „Kurier Poranny”, ciało biznesmena zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sadowej w Białymstoku w asyście policji. Gdzie przeprowadzana jest jego sekcja zwłok. Kiedy w takim razie poznamy jej wyniki?

„Na ten moment nie możemy powiedzieć, kiedy zostaną ujawnione wyniki sekcji zwłok. Wszelkie informacje dotyczące przyczyny śmierci podamy wkrótce”- powiedział Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Giżycku.

W mediach pojawiło się wiele spekulacji na ten temat. Niektórzy snuli teorie, że powodem śmierci milionera był uraz mechaniczny, kiedy w śrubie motorówki zostały znalezione włosy.

Jednak jak się okazuje, są to jedynie domysły, które nie zostały potwierdzone.

Dlaczego więc biznesmenowi nie udało się dopłynąć do brzegu tak jak 27-letniej kobiecie, która była z nim na łodzi skoro dobrze potrafił pływać?

Nieoficjalna przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka!

Jak donosi „Fakt” prawdopodobnie bezpośrednią przyczyną śmierci Piotra Woźniaka-Staraka było utonięcie! Czytamy, że gazeta dowiedziała się tego z nieoficjalnych źródeł.

Jednak na pytanie, czy był on przytomny po wypadnięciu z motorówki, wciąż nie ma odpowiedzi.

A może będąc w wodzie, doznał jakiegoś urazu? Tego wszystkiego dowiemy się zapewne już po sekcji zwłok!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry