Baila Stars: [kim są?, Mam talent, Instagram]

26 listopada 2021
Przez: : KS

Baila Stars to zespół w skład którego wchodzą młode, zdolne tancerki. Formacja taneczna swoich sił zdecydowała spróbować na scenie 13. edycji programu Mam talent, co okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ dotarły do samego finału. Sprawdźmy, co wiadomo na ich temat!

Baila Stars: kim są?

Formacja taneczna, której udało się dotrzeć do finału 13. edycji Mam talent pochodzi i trenuje w Bydgoszczy. Tancerki należą do Studia Tańca Bailamos. W ich skład wchodzą doświadczone artystki. Mianowicie, wśród nich znajdują się Mistrzynie Świata, a także finalistki Mistrzostw Świata World Artistic Dance Federation. Baila Stars specjalizują się głównie w tańcach latynoamerykańskich.

Sześć młodych, zdolnych tancerek w wieku od 10 do 13 lat na swój sukces pracuje ciężko na treningach pod okiem trenera. Ich choreografem i nauczycielem jest Robert Linowski. Prócz spektakularnego show, dziewczyny zawsze prezentują się w pięknych strojach, które także przyciągają uwagę widzów.

Baila Stars Mam talent
Formacja Baila Stars w Mam talent

Zobacz także: Co wiemy o Duo Eyal&Julia z Mam talent 13?

Baila Stars: Mam talent

Młode tancerki z Bydgoszczy, swoich sił wraz z trenerem zdecydowały się spróbować na scenie programu Mam talent 13. Podczas castingu każdy z członków jury był zachwycony ich występem. Najwięcej komplementów dziewczynki otrzymały od Jana Klimenta, co tylko dodało im otuchy. Bez większych problemów przeszły do półfinałów na żywo.

W kolejnym etapie bydgoska formacja taneczna dzięki głosowaniu widzów znalazła się w najlepszej trójce uczestników odcinka, w którym wystąpiły. Ostatecznie, dzięki głosowaniu jury zajęły drugie miejsce, co dało im awans do finału.

Wszyscy zainteresowani wielkim finałem 13. edycji programu Mam talent mogą śledzić jego przebieg już 27 listopada 2021 roku oczywiście na antenie TVN. Jak oceniacie szanse młodych gwiazd na zajęcie najwyższego miejsca na podium?

Baila Stars: Instagram

Okazuje się, że formacja Naila Stars nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Jednakże, możemy znaleźć tam profil Studia Tańca Bailamos pod nazwą @stbailamos.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej