Bal TVN 2022: Szelągowska niczym Marilyn Monroe zachwyciła zgrabną sylwetką! Pozostałe gwiazdy również nie zawiodły! [ZDJĘCIA]

18 września 2022
Przez: : M.J

Podczas sobotniego Balu Fundacji TVN gwiazdy jak zawsze zachwyciły na czerwonym dywanie. Bez wątpienia uwagę zwracała Dorota Szelągowska, która zaprezentowała coraz szczuplejszą sylwetkę w stylizacji wzorowanej na styl Marilyn Monroe. Jak wypadły inne gwiazdy znane z telewizji?

Bal Fundacji TVN

W sobotę 17 września śmietanka polskiego show-biznesu zgromadziła się na Torze w Służewcu, gdzie odbyła się już kolejna edycja charytatywnego Balu TVN. Nie da się ukryć, że każda z gwiazd stanęła na wysokości zadania, aby zaprezentować się na czerwonym dywanie w swojej najlepszej wersji.

Jak co roku Bal Fundacji TVN przyciągnął całą plejadę gwiazd. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler z ukochanym, Małgorzata Socha i zjawiskowa Paulina Krupińska. Która z gwiazd przyćmiła inne swoją kreacją? Musimy przyznać, że w tym roku ciężko wybrać najlepszą stylizację.

Stylizacje gwiazd na Balu Fundacji TVN

Dorota Szelągowska na czerwonym dywanie pojawiła się u boku tajemniczego bruneta. Niemniej jednak oczy fotoreporterów były skierowane tylko na nią. Projektantka wnętrz w swojej stylizacji wzorowała się na ikonie kina Marilyn Monroe. Stylizację podkreśliła blond lokami, czerwonymi ustami oraz diamentowymi dodatkami. W oczy rzucała się przede wszystkim zgrabna sylwetka Szelągowskiej, którą zaprezentowała w białej sukni z głębokim dekoltem.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Szelągowska pierwszy raz pokazała brzuch w bikini! “Niezbyt piękny, ale mój”

Szelągowska.
fot. Gałązka/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak jak zawsze zachwyciła na czerwonym dywanie. Tym razem prezenterka zdecydowała się na kreację w stylu “naked dress”z odznaczającym się gorsetem. Musimy przyznać, że każda kreacja na gospodyni programu Dzień Dobry TVN wygląda bosko!

Woźniak-Starak
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan tym razem zaprezentowała się w kreacji, która musimy przyznać, zwracała na siebie uwagę. Można również śmiało powiedzieć, że nie należała do tych “zwykłych”. Góra od kreacji przypominała imitację zbroi wysadzanej szafirami. Zdecydowanie była to jedna z najodważniejszych kreacji tego wieczoru.

Rozenek.
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Gałązka/AKPA

Magda Gessler pojawiła się na Balu TVN z ukochanym. Ciężko było oderwać wzrok od białej kreacji z piórami. Dodatkowo restauratorka zdecydowała się na toporne buty z kokardą oraz ten sam akcent pojawił się na jej głowie. Magda jak zawsze pokazała, że kocha bawić się modą.

Gessler.
fot. Gałązka/AKPA

Paulina Krupińska zdecydowała się natomiast na cekinową, złotą suknię z trenem na cieniutkich ramiączkach i z odkrytymi plecami. Uwagę zwracał głęboki dekolt i spore rozcięcie na nodze.

Krupińska.
scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, fot. Gałązka/AKPA

Zobaczcie, jak prezentowały się pozostałe gwiazdy na Balu Fundacji TVN – “Nie jesteś sam”!

Małgorzata Kożuchowska

Kożuchowska.
fot. Gałązka/AKPA

Natasza Urbańska

Urbańska
scena z: Natasza Urbańska, fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Socha

scena z: Małgorzata Socha, fot. Gałązka/AKPA

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej