Dorota Szelągowska pierwszy raz pokazała brzuch w bikini! “Niezbyt piękny, ale mój”

12 września 2022
Przez: : M.J

Najpopularniejsza projektantka wnętrz w Polsce na swoim profilu w mediach społecznościowych podzieliła się odważną fotografią. Jak zaznaczyła, po raz pierwszy od 21 lat zdecydowała się założyć dwuczęściowy strój kąpielowy.

Kariera Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska zyskała ogromną popularność występując w programach stacji TVN, gdzie mieszkania przechodzą pod jej czujnym okiem niesamowite metamorfozy. Bez wątpienia jest jedną z bardzo lubianych gwiazd, o czym również świadczy liczba obserwatorów jej profilu w mediach społecznościowych. Jest ich tam już ponad 890 tys.

Ostatnio córka Katarzyny Grocholi zdecydowała się na poważnie popracować nad swoją sylwetką pod czujnym okiem trenera personalnego. Zmiany, które już są widoczne gołym okiem wpłynęły zdecydowanie na jej pewność siebie, a zdjęcie, które udostępniła na Instagramie jest tylko tego dowodem.

ZOBACZ TAKŻE: Szelągowska sporo schudła. Zdradziła sekret swojej metamorfozy!

Szelągowska pokazała brzuch w bikini

Dorota nie przekoloryzowuje swojego życia w mediach społecznościowych. Zawsze stawia na naturalność, bo jak widzimy nie często korzysta z wszechobecnych w sieci filtrów. Tym razem zdecydowała się na zdjęcie, które pokazuje jak naprawdę wygląda jej ciało. Nie da się ukryć, że forma, do której udało się jej dojść kosztowała ją wiele wysiłku i wyrzeczeń, a jak sama podkreśliła, przez 21 lat nie zdecydowała się na odsłonięcie brzucha w bikini.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Szelągowska zachwyca nową figurą! Zdradziła dzięki komu tak schudła!

“Brzuch – pierwszy raz od 21 lat na słońcu. Niezbyt piękny, ale mój. Trochę wstyd. Nie, że go pokazuję, tylko że przez tyle lat myślałam o nim bez czułości. Starość jest fajna, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że można inaczej”.

Szelągowska w bikini.
Zdjęcie z Instagrama Doroty Szelągowskiej.

Zdecydowanie Dorocie należą się ogromne brawa za wypracowanie w sobie takiego podejścia do swojego ciała. W dzisiejszych czasach, gdzie kult piękna widoczny jest na każdym kroku, takie zdjęcia są rzadkością. Niemniej jednak pokazują, że pomimo kilku niedoskonałości można pokochać swoje wdzięki i warto być z nich dumnym.

Gratulujemy zdrowego podejścia.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej