Połącz się z nami

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z „M jak Miłość”?! Jest komentarz gwiazdy!

serial

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z „M jak Miłość”?! Jest komentarz gwiazdy!

Po zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan z takich programów jak „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „Dance, Dance, Dance” nie cichną plotki o tym, że nie zobaczymy już aktorki w serialu „M jak Miłość” w którym jest jedną z głównych postaci? Czy faktycznie pożegna się na zawsze z serialem? Jest komentarz gwiazdy! Zobaczcie!

Jakiś czas temu okazało się, że nie zobaczymy Barbary Kurdej-Szatan jako prowadzącej w programach nadawanych przez Telewizję Polską! Polsat szybko to wykorzystał i zatrudnił Basię w swoje szeregi, gdzie ostatnio poprowadziła w roli gospodyni koncert „Przebojowe Opole”, a Nina Terentiew zaproponowała jej udział w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”, o czym pisaliśmy TUTAJ!

Jak wiadomo Kurdej-Szatan gra w popularnym serialu nadawanym od wielu lat na antenie TVP2. Odtwórczyni roli Joasi, po wystąpieniu na koncercie w Opolu u boku Macieja Dowbora i Macieja Rocka wywołała tym lawinę plotek o swoim przejściu do konkurencji. Czy to oznacza, że Basia całkowicie zniknie z TVP i straci rolę w serialu? Zobaczcie!

To dzięki „M jak Miłość” można śmiało powiedzieć, że Kurdej-Szatan zyskała sławę, a grana przez nią Joasia bardzo przypadła do gustu fanom serialu, którzy teraz zastanawiają się co dalej z jej rolą. O to, czy faktycznie nie będziemy oglądać Basi w serialu postanowiła zapytać reporterka portalu „Jastrząb Post”.

„Póki co cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, ale mój wątek się cały czas rozwija. Powrócił Paweł Deląg na plan, tak więc będzie się dużo działo, bo jest Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i moja postać Asi pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Także będzie ciekawie. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy, co się wydarzy dalej”– powiedziała Barbara.

Wszystko wskazuje na to, że serial, który pokochały miliony telewidzów jak na razie nie przewiduje zakończenia wątku z Barbarą Kurdej-Szatan. Graną przez Basię postać, w serialu, możemy oglądać na naszych ekranach już od pięciu lat, a nowe odcinki ruszają we wrześniu.

Więc jak na razie uspokajamy telewidzów, jednak jej zwolnienie z programów rozrywkowych pokazuje, że nigdy nie można być niczego pewnym! Więcej na temat zwolnienia gwiazdy pisaliśmy TUTAJ!

Lubicie graną przez Barbarę Kurdej-Szatan postać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w serial

Do góry