“The Voice of Poland 12”: Takich Bitew jeszcze nie było! Widzowie oburzeni! Oberwało się też Grzeszczak!

17 października 2021
Przez: : M.S.

Pierwszy etap Bitew za nami, jednak występy uczestników zapadną w pamięci widzów. Oprócz świetnych występów wokalistów, znalazł się też taki, który fani programu określili jako jednym z najgorszych… Co jeszcze zaskoczyło widzów?

The Voice of Poland 12

Etap Przesłuchań w ciemno dobiegł końca i teraz młodzi wokaliści mieli zmierzyć się ze swoimi wokalnymi partnerami na ringu The Voice Of Poland. Do walki stanęły pierwsze duety, jednak czy każdy zaśpiewał na miarę tego etapu muzycznego talent show? Niektóre występy wzbudziły zachwyt jurorów i widzów, jednak były i takie, które nie przypadły do gustu publiczności.

Kontrowersyjne Bitwy w The Voice of Poland 12

Bez wątpienia jednym z najlepszych występów tego wieczoru był duet Marty Burdynowicz i Wiktora Kowalskiego, którzy zaśpiewali piosenkę z repertuaru Celine Dion My heart will go on znany z filmu Titanic. Justyna Steczkowska miała spory problem z podjęciem decyzji, kogo weźmie ze sobą do kolejnego etapu. Ostatecznie trenerka wybrała Martę, co zaskoczyło widzów. Na szczęście Wiktor został ukradziony przez chłopaków z Afromental.

Z pewnością do historii przejdzie występ Izy i Daniela z drużyny Sylwii Grzeszczak, jako jeden z najmniej udanych tej edycji. Gorzkich słów nie szczędziła Justyna Steczkowska, która stwierdziła, że wykon nie był na miarę Bitew:

“Chcę być miła, ale muszę być szczera. Nieczysto, już pomijam choreografię, bo nie jesteście tancerzami, ale pomimo wszystko na scenie trzeba ogarnąć nawet ruch. Jest jeden wielki bałagan, nic nie działa. Najważniejsze jest śpiewanie, no ale to nie jest ten poziom. To jest program telewizyjny, najlepszy głos w Polsce The Voice of Poland… “– gorzko podsumowała Justyna Steczkowska.

Również widzowie komentowali, że występ Izy i Daniela nie należał do udanych, jednak spora część uznała, że to wina trenerki, że źle przygotowała tą parę. Grzeszczak zdecydowała, że do kolejnego etapu przeszedł Daniel.

Kolejnym zaskakującym występem był kwartet z drużyny Marka Piekarczyka. Trener zestawił ze sobą da duety: Karolinę i Piotra oraz Wiolettę i Jakuba. To pierwszy taki występ na ringu Bitew, gdzie do walki stanęły dwa duety. Większe wrażenie na jury zrobiła para Karoliny i Piotra i to oni przeszli do kolejnego etapu.

Z pewnością sporym zaskoczeniem okazał się duet Wiktorii i … Marka Piekarczyka. Młoda wokalistka miała zmierzyć się w Bitwie z Adelą, która z przyczyn zdrowotnych musiała zrezygnować z dalszego udziału w programie. Zatem Wiktoria wykonała utwór Wymyśliłem ciebie w duecie z trenerem i automatycznie przeszła do kolejnego etapu.

Według widzów nienajlepszym występem by również duet Igora i Jakuba z drużyny Sylwii Grzeszczak. Fani programu nie szczędzili słów krytyki pod adresem trenerki, która według nich źle dobrała repertuar dla tej pary.

Zobacz także: Kto będzie jurorka w The Voice Kids?

Za tydzień kolejne Bitwy w The Voice of Poland 12! Na pewno nie zabraknie emocji!

Będziecie oglądać?

Źródło: tvp, Instagram VoP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej