Baron całkowicie odstawił alkohol: „Celebruję życie na trzeźwo!”

29 lipca 2022
Przez: : W.M.

Alek Baron podzielił się ze swoimi fanami zaskakującym wyzwaniem. Gitarzysta z Afromental przyznał, że całkowicie odstawił alkohol i dziś żyje w całkowitej trzeźwości. Jak dodał, kilka lat temu nawet sobie nie wyobrażał takiej sytuacji.

O Baronie

Baron, czyli Aleksander Milwiw-Baron, to dziś jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce. 39-latek od długiego czasu związany jest z zespołem Afromental. Poza tym bliżej dał się poznać widzom w The Voice of Poland oraz The Voice Kids, gdzie u boku kolegi z zespołu Tomsona, od lat świetnie odnajduje się w roli jurora.

Alek Baron znany jest niektórym także z bujnego życia uczuciowego. Gitarzysta ma za sobą kilka medialnych związków m.in. z Aleksandrą Szwed czy Blanką Lipińska. Jak wiadomo relacje te nie przetrwały, a od kilku miesięcy Baron związany jest z modelką Sandrą Kubicką. Jak sami podkreślają, ich miłość jest wyjątkowo silna, a oni sami chętnie chwalą się swoim uczuciem na profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Lipińska skomentowała związek byłego partnerka i Kubickiej.

Baron został abstynentem

Alek aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie poza zdjęciami i relacjami, na których internauci zobaczyć mogą jego w towarzystwie ukochanej, chwali się także swoim dorobkiem w karierze muzycznej.

Ostatni post, jaki zamieścił muzyk na swoim profilu, zapewne zaskoczył niejednego obserwatora Alka. Jak przyznał sam Baron, całkowicie pożegnał się z alkoholem.

„Celebruję życie na trzeźwo! 🍾❌👍🏼

Kiedyś nie wyobrażałem sobie wakacji czy imprezy bez alkoholu. Dziś doświadczając medycyn Matki Ziemi i inwestując w samorozwój nie wyobrażam sobie zatruwać alkoholem organizmu i otumaniać własnej percepcji. Uwielbiam obudzić się rano po koncercie, imprezie czy pysznej kolacji i czuć energię, spokój i moc do przeżywania kolejnych doświadczeń.”

Baron zdradził, że kiedyś nie wyobrażał sobie, że odstawi alkohol, jednak życie w trzeźwości i całkowitej świadomości jest dla niego ważniejsze. Przez to, że został abstynentem, czuje się dużo zdrowszy.

„Sam złapałbym się za głowę jeszcze kilka lat temu czytając to co piszę tutaj ale dziś czuję się dużo zdrowszy i bardziej świadomy.

Mimo, że alkohol obniża Twoją wibrację, budzi agresję i ogranicza zmysły jest obecny w każdej kulturze, obyczajach i sklepach spożywczych. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego? 🤔

Kto z Was też zakończył swój romans z alkoholem? 🙋🏻‍♂️”

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej