Blanka Lipińska o związku Barona i Kubickiej! Kibicuje im?

17 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Pisarka wypowiedziała się na temat związku swojego byłego partnera. Co o relacji Barona i Sandry Kubickiej myśli Blanka Lipińska? Kibicuje swojemu byłemu ukochanemu?

Rozstanie Barona i Blanki

Blanka Lipińska i Baron spotykali się w zeszłym roku i byli parą przez kilka miesięcy. Na początku 2020 roku media obiegła informacja o tym, że juror The Voice of Poland i znana pisarka są parą. Ich związek był bardzo medialny, para pokazywała wspólne zdjęcia i chwaliła się luksusowymi wakacjami oraz romantycznymi chwilami. Nic nie zapowiadało, że ich relacja tak szybko się zakończy.

W październiku ubiegłego roku do mediów trafiły informacje o rozstaniu Blanki i Barona. Pisarka wyznała w rozmowie z Galą, że rozeszła się ze swoim ukochanym.

„Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie.

Od tej pory Lipińska nie pochwaliła się kolejny partnerem i wiele wskazuje na to, że Blanka nadal jest singielką. Natomiast Baron od pewnego czasu układa sobie życie u boku modelki Sandry Kubickiej. O ich związku spekulowano już jakiś czas temu, jednak para długo utrzymywała tą relację przed światem. W końcu, gdy Sandra i Baron ogłosili, że są parą, ich związek się stał bardzo medialny. Prasa i portale plotkarskie często piszą o związku gitarzysty Afromental z piękną modelką.

Lipińska skomentowała związek Barona i Sandry Kubickiej

Jak na związek byłęgo partnera zareagowała Blanka? W rozmowie z jastrzabpost, Lipińska wyznała, że aktualnie życie Alka jest jej totalnie obojętne, jednak życzy powodzenia i kibicuje mu:

“Jest mi to kompletnie obojętne. Ich życie, ich sprawa ich temat… My się rozstaliśmy i teraz Alek sobie układa życie i ja mu kibicuję. Zresztą ja każdemu kibicuje, bo uważam, że ludzie powinni być szczęśliwi, albo chociaż postarać się być szczęśliwym…”

Spodziewaliście się takich słów z ust Blanki Lipińskiej. Nie da się ukryć, że pisarka wykazała się spora klasą!

Źródło: jastrzabpost, Instagram Blanki Lipińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej