Kubicka i Baron założyli nową, zaskakującą markę. Nie uwierzycie, co znajdziecie w jej ofercie…

25 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Sandra Kubicka i Aleksander Baron postanowili pójść krok dalej i pozostać partnerami nie tylko w życiu prywatnym ale i zawodowym. Para stworzyła nową markę, w której znajdziecie sporą ilość produktów. W którym kierunku poszli? Możecie się zaskoczyć.

Kubicka i Baron

Sandra i Baron szybko zyskali miano najgorętszej pary w świecie show-biznesu. Wszystko przez ich relacje i zdjęcia, na których pokazują swoją zwykłą codzienność, dzielą się wyjazdami i miłosnymi wyznaniami z internautami. Para nie szczędzi obserwatorom swoich profili w mediach społecznościowych szczegółów dotyczących swojego życia.

Zobacz także: Kubicka ostro skomentowała film Lipińskiej o Baronie

Prywatnie Alek skupia się na muzyce, natomiast Sandra oprócz tego, że jest modelką udowodniła już swoją smykałkę do biznesu. Na rynku znajdziecie m.in. perfumy sygnowane jej nazwiskiem oraz markę Sandra’s fit, w której ofercie dostaniecie spożywcze kremy, granole, matche oraz suplementy diety.
Jak się okazuje, Sandra i Baron postanowili zrobić coś jeszcze i stworzyli własną, wspólną markę –Sandra’s Choices.

Nowa marka Kubickiej i Barona

Nowi partnerzy zawodowi – Baron i Kubicka wydali na rynek nową markę – Sandra’s Choices. Swój pomysł zapowiadali na jednej z najnowszych relacji na Instagramie, początkowo nie zdradzając co szykują dla swoich fanów:

Sandra Kubicka na Instagramie

Pomysł jest dość zaskakujący, ze względu na asortyment marki. Nowa firma Barona i Kubickiej specjalizuje się w ekologicznych środkach czystości. W asortymencie znajdziecie środki do: prania, czyszczenia, zmywania, ciała, rzeczy dla dzieci myjki i szczotki.

“Nasza selekcja ekologicznych produktów. Dla Ciebie i Twojej rodziny. 🌿” – czytamy na oficjalnym Instagramie marki.

Produkty Barona i Sandry Kubickiej możecie dostać już za 20 złotych. Górna półka to natomiast koszt rzędu blisko 150 złotych.

Sandra i Baron
scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Myślicie, że Sandra i Baron dorobią się na nowej firmie?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej