Sandra Kubicka ostro podsumowała nowy film Lipińskiej o pisarce i gitarzyście! Doczeka się odpowiedzi?

21 kwietnia 2022
Przez: : KS

Sandra Kubicka to polska modelka, której udało się odnieść sukces na skalę światową. Jej związek z Aleksandrem Miwliw-Baronem, znanym między innymi z zespołu Afromental, często stanowi temat do dyskusji wśród internautów. Na pytanie jednego z nich o film byłej partnerki muzyka, modelka odpowiedziała w ostrych słowach!

Sandra Kubicka i Baron

Mimo, że na początku Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron starali się utrzymywać swój związek w tajemnicy, aktualnie tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Ich relacja interesuje wielu internautów, którzy starają się dowiedzieć wielu szczegółów dotyczących ich relacji.

Niedawno, para wspólnie świętowała otwarcie marki odzieżowej muzyka. Zakochani często relacjonują podróże, randki oraz czas spędzany w gronie znajomych. Tym samym udowadniają, że pogłoski o kłopotach w związku, które pojawiają się w mediach zupełnie mijają się z prawdą.

Zobacz także: Kubicka i Baron mają kryzys w związku?

Kubicka o nowym filmie Blanki Lipińskiej

Jeszcze w 2020 roku Baron był w związku z Blanką Lipińską, autorką serii książek 365 dni. Ich drogi rozeszły się jednak, a każde z nich zdecydowało się pójść w swoją stronę.

Jakiś czas temu, Blanka Lipińska zdradziła, że pracuje nad nowym filmem. Jego fabuła ma opierać się na jej relacji z pewnym gitarzystą. Internauci szybko domyślili się, że pisarka ma na myśli właśnie Barona.

O reakcję na zamysł fabuły nowej produkcji Lipińskiej jedna z internautek zapytała obecna partnerkę Barona – Sandrę Kubicką.

Modelka nie przebierała w słowach i całe zajście skomentowała w następujący sposób:

Sandra Kubicka odpowiedziała internautce
Komentarz Sandry Kubickiej

Trzeba przyznać, że Kubicka w ostry sposób zasugerowała, że eks partnerka jej ukochanego może mieć problem z tym, aby pogodzić się z rozstaniem.

Myślicie, że nowy film Blanki Lipińskiej rzeczywiście odnosi się do jej związku z muzykiem z grupy Afromental? Jak oceniacie odpowiedź, Sandry Kubickiej na pytanie internautki?

źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej