Baron znów jest zakochany? Kim jest tajemnicza Lagertha?

26 marca 2021
Przez: : W.M.

W ostatnim czasie wielu fanów Barona i Blanki wciąż podejrzewało, że para wróciła do siebie. Ostatnie zdjęcie muzyka nie zostawia wątpliwości, że w jego życiu pojawiła się tajemnicza kobieta. Baron ma nową dziewczynę?

Miłość Blanki i Barona

Na początku ubiegłego roku wszystkie media w Polsce żyły związkiem jednej z najbardziej znanych pisarek w kraju Blanki Lipińskiej. Autorka głośnej powieści “365 dni” zaczęła spotykać się z członkiem zespołu Afromental – Aleksandrem Baronem. Przez pewien czas zakochani trzymali swój związek w tajemnicy, jednak w marcu Lipińska i muzyk potwierdzili, że są razem. Para otrzymała nawet miano najgorętszego związku w polskim show-biznesie. Zakochani często chwalili się w sieci zdjęciami i zapewniali publicznie o silnym uczuciu, które ich połączyło. Niespodziewanie w październiku okazało się, że związek Blanki i Barona nie przetrwał. Po ośmiu miesiącach namiętnej relacji para postanowiła się rozstać.

„Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie” – wyznała Blanka na łamach magazynu Gala.

https://www.instagram.com/p/CDYnLXLFfXi/

Baron ma nową dziewczynę?

W ostatnim czasie media nieustanie spekulują o powrocie Blanki i Aleksandra. Niedawno spostrzegawczy internauci zauważyli na jednej z relacji, którą udostępniła na swoim Instagramie Lipińska dwa futerały na gitary. Niedługo później podejrzenia fanów pisarki wzbudziło odbicie gitary w jej okularach przeciwsłonecznych. Internauci zaczęli więc snuć podejrzenia, że Baron wrócił do Blanki. Lipińska postanowiła skomentować plotki i wyjaśniła, dlaczego w jej mieszkaniu znajduje się instrument muzyczny.

„Ta gitara stoi tam od sierpnia. Faktycznie, dostałam ją od Alka, bo… mega wygląda na kredensie. Nie, nie zaczęłam grać. Nie, nie ma sensacji. Ta gitara tam po prostu stoi jako rzeźba” – mówiła na Instastory Blanka

Zobacz także: Blanka i Baron mają romans?

Spekulacji internautów nie uciszy ostatnie zdjęcie Barona, który na swoim Instagramie pokazał dwie kawy z popularnej sieciówki. Co więcej, podpisane zostały one imionami pary z popularnego serialu “Wikingowie”.

Baron spotyka się z kobieta
Baron spotyka się z tajemniczą kobietą?

Myślicie, że zdjęcie Barona może świadczyć o tym, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta? A może tajemnicza Lagertha jest jednak Blanką, z która jak wiadomo, muzyk wciąż utrzymuje przyjacielskie stosunki?

źródło: Gala.pl, Instagram Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej