Blanka i Baron mają sekretny romans? Zobaczcie, co znajduje się w jej mieszkaniu…

10 marca 2021
Przez: : M.J

Blanka i Baron mają sekretny romans? Na profilu w mediach społecznościowych pisarki pojawiło się nagranie, na którym prezentowała swój nowy nabytek od Łukasza Jemioła. Niemniej jednak naszą uwagę zwróciły przedmioty, które zostały ujęte w kadrze. Czy należą one do Barona i tym samym oznacza to, że ta dwójka wciąż się spotyka? Zobaczcie!

Blanka Lipińska kariera

Pisarka wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu, kiedy światło dzienne ujrzały jej książki. “365 dni”“Kolejne 365 dni” oraz “Ten dzień” w mgnieniu oka stały się bestsellerami. Jak wiadomo, zostały bardzo dobrze przyjęte przez czytelników. Co więcej, pierwsza część doczekała się nawet ekranizacji, a do kin zawitały tłumy. Sukces pozwolił Blance żyć tak, jak sobie wymarzyła, jedna musiała się liczyć z tym, że od tej pory będzie na świeczniku mediów.

Związek Blanki i Barona

Kiedy wyszło na jaw, że Lipińska i Milwiw-Baron mają się ku sobie nie było dnia, aby w mediach nie pojawił się artykuł na ich temat. Oni sami chętnie pokazywali jak spędzają wolny czas. Trzeba zaznaczyć, że niemal każdą wolną chwilę spędzali razem w mieszkaniu pisarki i nie tylko.

Wspólne zdjęcie Lipińskiej i Milwiw-Barona
Wspólne wakacje Blanki i Barona.

Wspólne wakacje, zdjęcia na Instagramie oraz wywiady spowodowały, że przez media zostali okrzyknięci jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Co wcale nas nie dziwi. Tym samym ich niespodziewanie rozstanie było dla wszystkich zaskoczeniem.

Baron i Blanka rozstali się

W październiku ubiegłego roku pisarka wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym jasno podkreśliła, że to koniec jej związku z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Niemniej jednak para rozstała się bez medialnego szumu i jak zaznaczyli, nadal mają poprawne relacje oraz nie mają żalu do siebie.

Zobacz także: Oświadczenie Blanki Lipińskiej po rozstaniu z Baronem!

Od tamtej pory, co jakiś czas media donosiły, że Baron i Blanka wrócili do siebie. Tym razem na jednym z nagrań pojawiły się zastanawiające przedmioty, które mogą sugerować, że ta dwójka faktycznie nadal ma ze sobą kontakt! Zobaczcie!

Blanka i Baron mają sekretny romans?

Blanka jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 700 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam niemal codziennie zamieszcza nagrania, a na jednym z ostatnich zaprezentowała się w nowym, welurowym dresie od Łukasza Jemioła.

Niemniej jednak to nie jej stylizacja zwróciła naszą uwagę, ale dwa futerały na gitary, które możemy zobaczyć za jej plecami. Czy to oznacza, że Blanka i Baron mają jednak sekretny romans?

Blanka Lipińska ma w domu rzeczy należące do Barona?
Blanka Lipińska w welurowym dresie od Łukasza Jemioła.

A może to pisarka postanowiła nauczyć się gry na gitarze i sprawiła sobie instrumenty?

Jak myślicie? Jest coś na rzeczy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej