Połącz się z nami

Baron pozbył się dredów?! Jego metamorfoza rozbawiła internautów!

Moda i uroda

Baron pozbył się dredów?! Jego metamorfoza rozbawiła internautów!

Od zawsze znakiem rozpoznawczym Aleksandra Milwiw-Barona były jego dredy. Chyba nikt nie wyobraża sobie artysty bez tej fryzury. Jednak ostatnio fani muzyka zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem się ich nie pozbył. Alek postanowił skomentować całą sytuację, a jego metamorfoza jest naprawdę zaskakująca! Zobaczcie, czy Baron pozbył się swoich dredów!

Aleksander Milwiw-Baron po raz kolejny jest na językach wszystkich mediów za sprawą nowego związku. Od jakiegoś już czasu muzyk spotyka się z jedną z najpopularniejszych pisarek w naszym kraju- Blanką Lipińską. Od kiedy na jaw wyszło, że ta dwójka ma się ku sobie, oni chętnie pokazują, jak rozwija się ich relacja. W swoich mediach społecznościowych dzielą się wspólnymi chwilami z domowego zacisza i na bieżąco relacjonują swoim fanom, co u nich słychać.

Baron jest jednym z najbardziej charakterystycznych artystów w naszym kraju, a jego dredy stały się już jego znakiem rozpoznawczym. Ostatnio do muzyka docierało coraz więcej zapytać odnośnie do jego fryzury. Fani Alka zaczęli dopytywać, czy przypadkiem nie zdecydował się na obcięcie dredów. Muzyk nie kazał im długo czekać i odniósł się do pytań! Zobaczcie!

Baron pozbył się swoich dredów?!

Od razu musimy uspokoić wszystkich fanów Aleksandra. Jak widzimy i słyszymy na najnowszym nagraniu, jego dredy wciąż są na tym samym miejscu:

„Siemanko Instagram. Nawiązując do wielkiej ilości wiadomości, tak mam dredy, nie ściąłem ich, są tu cały czas przytwierdzone do mojej głowy i nie mam zamiaru ich ściąć”

Dodatkowo muzyk pokazał stare zdjęcia sprzed lat. Można śmiało stwierdzić, że jest stworzony do takiej fryzury i jak widzimy, dredy na jego głowie były niemal od zawsze.

„Oto dowód na to, że urodziłem się w dredach. Tyci Alek w czterech aktach 🤗 Która wersja mnie jest Twoim faworytem?”

Fani nie mogli obok tych zdjęć przejść obojętnie i dali temu wyraz w komentarzach:

„W blondzie to normalnie jak chłopak z „Freestyler”😆”

„W blondzie jak ministrant 😲”

„Obecna wersja najlepsza 👍😂”

Naszym zdaniem Alek jest stworzony do takiej fryzury! A Wam, w której wersji Baron podoba się najbardziej?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry