Sandra Kubicka ma fryzurę podobną do Barona. W komentarzach wrze! Modelka odpowiedziała

16 stycznia 2022
Przez: : J.J

Sandra Kubicka i Baron to jedna z najgorętszych par ostatnich miesięcy. Od kiedy ogłosili swój związek chętnie dzielą się z internautami wspólnymi zdjęciami. Teraz Sandra pochwaliła się swoją fryzurą, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Musicie to zobaczyć.

Sandra i Baron

Sandra Kubicka i Baron związali się ze sobą w 2021 roku. Długo jednak nie dzielili się łączącym ich uczuciem w mediach społecznościowych. We wrześniu para potwierdziła swój związek i od tej pory chętnie dzieli się z obserwującymi ją osobami różnymi wpisami. Na Instagramie Sandry i Barona znajdziecie ich wspólne zdjęcia z bliższych i dalszych wyjazdów, fotki z romantycznych randek czy wpisy, w których nie ukrywają, że bardzo im na sobie zależy.

Para w szybkim czasie zyskała statut najgorętszej w świecie polskiego show-biznesu. Wiele osób kibicuje modelce i muzykowi. Pod zdjęciami znajdziecie jednak również komentarze, w których wielu internautów sugeruje, że związek Barona i Kubickiej nie przetrwa.

Zobacz także: Sandra Kubicka jest zazdrosna o byłe dziewczyny Barona? Mamy komentarz

Kubicka z Baronem
Sandra Kubicka i Baron

Zmiana wyglądu Sandry Kubickiej

Sandra, która jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się w ostatnio swoją nową fryzurą, na którą zdecydowała się tuż przed wyjazdem na wspólne wakacje z Alkiem. Na głowie Sandry znalazły się długie warkoczyki, na pierwszy rzut oka według wielu internautów przypominające łudząco fryzurę Barona.

“Przykład dziewczyny zmieniającej się i upodabianjacej się dla/do swojego faceta dla jego akceptacji” – napisała jedna z internautek.

Sandra postanowiła odpowiedzieć na zaczepny komentarz. Modelce wyraźnie nie spodobało się takie porównywanie:

“😂😂😂😂😂😂 mam milion zdjęć w warkoczach zanim poznałam Alka. Mam Wam udostępnić? Wtf. To teraz tylko Alek może mieć dredy i warkocze? Opanujcie się ludzie”

A Wam, jak podoba się najnowsza fryzura Sandry?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej