Baron skomentował rozstanie z Wieniawą! Oficjalna wypowiedź!

4 września 2019
Przez: : J.J

Baron do tej pory milczał w związku z rozstaniem z Julią Wieniawą. Nie komentował doniesień mediów. To się jednak zmieniło! Baron postanowił przerwać milczenie! Zobaczcie jego wypowiedź!

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron to jedna z najgorętszych par tego roku. Ich początek związku był naprawdę udany. Para emanowała miłością i wzajemnym pożądaniem. Zakochani nie ukrywali swoich uczuć. Chętnie pokazywała się na celebryckich imprezach i z wielkim zaangażowaniem dzieliła się swoimi zdjęciami z podróży ze swoimi fanami.

Sierpień to miesiąc, w którym fani zakochanych przeżyli niemały szok, kiedy para ogłosiła oficjalny koniec swojego związku. Świat mediów huczał od plotek, które rodziły przypuszczenia, dlaczego para postanowiła się rozejść. Nikt nie spodziewał się, że para nie przetrwa próby czasu i rozstanie się, a nawet jeśli się tak stanie to na pewno nie tak szybko. Losy ich rozeszły się i każdy z nich poszedł w inną stronę! Baron skomentował rozstanie z Wieniawą!

Baron skomentował rozstanie z Wieniawą!

Jeszcze dzisiaj informowaliśmy Was czego nie lubi Julia Wieniawa w mężczyznach – przeczytacie o tym TUTAJ. Jak się jednak okazuje, para postanowiła się rozejść w przyjacielskich stosunkach, nie robiąc ze swojego rozstania wielkiej awantury.

Do tej pory Baron milczał w sprawie rozstania z Julią. W rozmowie z „Jastrząbpost” przerwał milczenie i przyznał rację Julii, która wyznała,że przeżyła z nim wspaniały czas:

“Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć.”

To prawdziwe rozstanie z klasą! Też tak sądzicie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej