Czego Wieniawa nie lubi w mężczyznach? Dlatego zostawiła Barona!?

4 września 2019
Przez: : M.J

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Pomimo tego, że ma dopiero 20 lat osiągnęła już naprawdę wiele. Każdy jej krok jest szeroko komentowany w mediach. Również pod lupę brane są jej związki! Więc czego Wieniawa nie lubi w mężczyznach! I dlatego rozstała się z Baronem?

Julia Wieniawa ostatnio kuje żelazo, póki gorące. Występuje w filmach i serialach. Teraz na ekrany naszych telewizorów wchodzi nowy serial “Zawsze Warto”, w którym Julia gra jedną z głównych ról. Przeczytacie o tym TUTAJ!

Również jej życie prywatne jest szeroko komentowane w mediach. Najpierw przez długi czas spotykała się z aktorem Antkiem Królikowskim.

https://www.instagram.com/p/BrFU079nNrd/

Po ich rychłym rozstaniu, którego nikt nie przewidział, młoda aktorka związała się ze starszym nieco od niej, Aleksandrem Milwiw-Baronem.

Media na każdym kroku śledziły każdy ruch tej dwójki. Niestety tak szybko, jak wybuchło uczucie pomiędzy nimi, tak samo szybko zgasło.

Kiedy okazało się, że Wieniawy związek z Baronem zakończył się po niemal pół roku, media spekulowały, co mogło być tego przyczyną. Uchodzili za naprawdę zakochaną parę! Przeczytacie o tym TUTAJ!

Julia w jednym z wywiadów wyznała, że rozstali się po przyjacielsku.

Jasne, że przyjacielskie stosunki, to klucz do pozytywnych rozstań. Bo związki powinny się rodzić z przyjaźni.

Dodała również, że życzy Alkowi jak najlepiej i według niej każda zmiana jest dobra.

A może istnieje inny powód,dlaczego związek Julii i Aleksandra się rozpadł?

Czego Wieniawa nie lubi w mężczyznach?

Narcyzm to cecha, u faceta, która sprawia, że nigdy się nim nie zainteresuję. Nie lubię, jak facet za bardzo dba o swój wizerunek i wygląd. Lubię, jak ma swój styl, ale nie lubię, jak chodzi do kosmetyczki i osiem razy pyta, czy dobrze wygląda. To strasznie niemęskie.

Być może te słowa skierowała do któregoś ze swoich byłych chłopaków?

W takim razie, jakie cechy musi mieć przyszły ukochany aktorki?

Jak możemy przeczytać na jednym z portali, Julia szanuje w nich poczucie humoru i pewność siebie. Jej zdaniem, facet powinien posiadać to “coś” co będzie ją do niego ciągnęło. Nie zapomniała wspomnieć również o charyzmie.

Podsumowując, Wieniawa doskonale wie, czego oczekuje od swojego wybranka serca. Czy w takim razie jeden z jej byłych chłopaków faktycznie zaliczał się do grona narcyzów? To zapewne wie tylko ona sama!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej