Bart Sosnowski: [wiek, kariera, żona, dziecko, Instagram]

10 września 2021
Przez: : KS

Bart Sosnowski to jeden z muzyków, którzy zdecydowanie za szybko odeszli z tego świata. Głos artysty naprawdę na długo zapadał w pamięci słuchacza. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym.

Bart Sosnowski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Bart, a właściwie Bartosz Sosnowski w chwili śmierci miał 38 lat. Wiadomo także, że pochodził z Warszawy. Mężczyzna był nie tylko wokalistą, ale także kompozytorem. Artysta grał na gitarze, banjo i instrumentach perkusyjnych.

Muzyka nie bez powodu określano go jednym z najciekawszych głosów bluesowych w Polsce. Kiedy pojawiał się na scenie, charakterystyczne brzmienie mogło wzbudzać w słuchaczach wiele emocji.

Informacji o śmierci artysty w mediach ukazała się 9 września 2021 roku. Bartosz Sosnowski odszedł dzień wcześniej. Nikt nie spodziewał się jego śmierci, a jej przyczyna nie jest podana do informacji publicznej. Z faktem tym, nie mogą pogodzić się nie tylko najbliżsi, ale także inni muzycy i jego fani.

Bart Sosnowski
Bartosz Sosnowski zmarł 8 września 2021 roku.

Zobacz także: Co wiemy o Piotrze Lato?

Bart Sosnowski: kariera

Sosnowski w polskiej branży muzycznej zadebiutował w 2006 roku. Wtedy to, ukazał się pierwszy minialbum jego autorstwa. Pierwszy album artysty ukazał się w 2019 roku. Zdobył duże uznanie nie tylko wśród słuchaczy, ale także ekspertów. Co ciekawe, płyta powstała na zapleczu jednego ze sklepów muzycznych, a nad jej produkcją muzyk pracował zupełnie sam.

W 2020 roku ukazał się drugi album Barta Sosnowskiego. Na przestrzeni ostatnich lat, jego kariera naprawdę rosła. Dzień przed śmiercią w social mediach zapraszał jeszcze na swój najbliższy koncert.

Bart Sosnowski: żona

Muzyk w żałobie pozostawił najbliższą rodzinę i przyjaciół. Z powodu jego starty bardzo cierpi żona Aleksandra Górecka. Owocem ich związku jest syn Leon.  W sieci pojawiło się wiele wpisów z kondolencjami, których autorami są zarówno fani Sosnowskiego, jak i osoby związane z branżą muzyczną, a którymi miał okazję współpracować.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz