Piotr Lato: [wiek, Big Brother, The Voice of Poland, Instagram]

10 września 2021
Przez: : KS

Piotr Lato jest doskonale znany wszystkim telewidzom, którzy śledzili wydarzenia z pierwszej edycji programu Big Brother. Jak wiadomo, wielką pasją mężczyzny jest także muzyka. Niebawem swoich sił spróbuje w na scenie programu muzycznego. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym!

Piotr Lato: wiek

Lato podczas wcześniejszych występów w telewizji otrzymał ksywkę Picia, po której niektórzy widzowie mogą kojarzyć go do tej pory. Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma ich ulubieniec. Niestety, w sieci na próżno szukać dokładnych informacji na ten temat. Wszystko wskazuje jednak na to, że mężczyzna jest po 40.

Fani Piotra są także ciekawi, co wiadomo o jego życiu prywatnym. Okazuje się, że od jakiegoś już czasu jest w związku z Karoliną Charko, która również jest związana z branżą muzyczną. Lato ma już za sobą wydanie pierwszej płyty.

Zobacz także: Co wiemy o Adamie Zdrójkowskim?

Piotr Lato: Big Brother

Nie da się ukryć, że popularny Picia szybko stał się jednym z ulubionych uczestników pierwszej edycji programu Big Brother. Co ciekawe, program miał swoją premierę już 20 lat temu! Niestety, z programu odszedł ze względu na złamanie regulaminu. Faktem tym zawiedzeni byli nie tylko pozostali mieszkańcy Domu Wielkiego Brata, ale także widzowie.

Piotr Lato: The Voice of Poland

Uczestnik pierwszej edycji Big Brother swoich sił próbował również w programach muzycznych. Między innymi, wystąpił w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, choć żaden z jurorów nie zaprosił go do swojej drużyny oraz w Idolu.

Okazuje się, że Lato po raz kolejny wystąpi w The Voice od Poland. Na przesłuchaniach w ciemno pojawi się wraz ze swoją partnerką, która także brała udział w jednej z wcześniejszych edycji programu.

Piotr Lato Big Brother
Piotr Lato brał udział w pierwszej edycji programu Big Brother.

Piotr Laro: Instagram

Muzyk prowadzi swój profil na Inastagramie pod nazwą @513lato. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 1,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej