Bartek Michniewicz: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

23 października 2023
Przez: : K.M.

Jako kolejny do finału czternastego sezonu programu The Voice of Poland zakwalifikował się Bartek Michniewicz. Zobacz szczegółowe informacje na jego temat.

Bartek Michniewicz: wiek

Mężczyzna jest wykształconym wokalistą po Akademii Muzycznej w Katowicach. Jak sam przyznaje, znalazł się tam przez przypadek. Dwa pierwsze lata studiów skończył w Gdańsku. Na co dzień pracuje jako steward w PLL LOT.

Bartek Michniewicz: kariera

Bartek podczas Przesłuchań w ciemno wykonał utwór Zayna Malika – Dusk Till Down. Tym wykonaniem podbił scenę. Swoje fotele odwrócili wszyscy trenerzy, ostatecznie wokalista wybrał drużynę Justyny Steczkowskiej. W etapie Bitew Michniewicz wraz z Oliwą Lach zaśpiewał utwór Jamesa Arthura Say You Won’t Let Go i awansował dalej. Natomiast, podczas Nokautów Bartek zaprezentował piosenkę Another Love Toma Odella i zawalczy w wielkim finale w odcinkach na żywo.

Bartek Michniewicz: The Voice of Poland 14

The Voice of Poland to program typu talent show, który ma za zadanie wyłonić najlepszego wokalistę w naszym kraju. Nagroda za wygraną jest 50000 złotych oraz kontrakt z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska. Uczestnicy muszą przejść przez precastingi, następnie odbywają się Przesłuchania w ciemno i wybór swojego trenera muzycznego. Kolejny etap to tzw. Bitwy, w których trio lub duety, które wykonują tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi do następnego etapu nokautów, gdzie jury eliminują kolejne osoby, które nie trafiają do odcinków na żywo. W finałowych odcinkach live decydujący głos mają telewidzowie poprzez głosowanie SMS. Odcinki emitowane są co sobotę o godzinie 20:00 oczywiście na antenie TVP2.

Zobacz także: Antoni Zimnal – kolejny finalista najnowszej edycji programu The Voice of Poland

Bartek Michniewicz: Instagram

Bartek jest na bieżąco w mediach społecznościowych. Regularnie prowadzi swój profil na portalu Insatgram, gdzie widnieje pod nazwą @bartekmichniewiczofficial. Ilość jego followersów wynosi obecnie 997 osób.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej