Bartłomiej Krężel: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

4 sierpnia 2022
Przez: : KS

Bartłomiej Krężel to szef kuchni, który szerszej widowni da się lepiej poznać już niebawem. Wszystko dlatego, że jest jednym z mentorów w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Bartłomiej Krężel: kim jest?

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że szef kuchni Krężel pochodzi z Głogowa. Wiadomo również, że na co dzień mieszka na Dolnym Śląsku. Tam prowadzi aż cztery restauracje. Jest nie tylko ich szefem, ale także szefem kuchni. Między innymi, odpowiada za Fortepiano Ristorante oraz Marina – Fortepiano.

Niestety, na jego temat na chwilę wiadomo niewiele więcej. Możemy być jednak pewni, że wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać go lepiej podczas występów w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia.

Zobacz także: Co wiemy o szefie kuchni Robercie Kondzieli?

Bartłomiej Krężel: Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Okazuje się, że szef kuchni sam próbował swoich sił w kuchennym programie telewizyjnym. Mianowicie, ponad 10 lat temu był jednym z uczestników Top Chef. Co ciekawe, był jednym z najlepszych szefów kuchni, którzy wtedy między sobą rywalizowali. Udało mu się zakwalifikować do Top 5 kucharzy.

Jak już oficjalnie wiadomo, prowadzącym programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia będzie Mateusz Gessler. U jego boku w kuchennym show Polsatu wystąpi właśnie Krężel i Robert Kondziela. Najnowsze odcinki, w których będziemy mieli okazję oglądać znakomite trio szefów kuchni swoją premierę będą mieć już 31 sierpnia oczywiście na antenie Polsatu.

Bartłomiej Krężel: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil szefa kuchni Bartłomieja Krężela na Instagramie pod nazwą @krezelbartlomiej.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej