Robert Kondziela: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

3 sierpnia 2022
Przez: : KS

Robert Kondziela to szef kuchni, którego telewidzowie będą mieli okazję poznać w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Robert Kondziela: szef kuchni

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się informacji na temat kariery kulinarnej Roberta Kondzieli. Okazuje się, że śmiało można zaliczyć go do grona najlepszych szefów kuchni w Polsce.

Mężczyzna jest nie tylko doświadczonym szefem kuchni z 30-letnim stażem, ale także edukatorem kulinarnym oraz ekspertem zwłaszcza w rodzinnej – polskiej kuchni.

Wiadomo również, że od wielu lat jest jednym z współpracowników znanego restauratora Mateusza Gesslera. Co więcej, zajmuje stanowisko szefa kuchni w czterech jego restauracjach. Mianowicie, tę role pełni w Warszawskim Śnie, Warszawie Wschodniej, Strefie 24 oraz Ćmie.

Z jego social mediów można wywnioskować, że w wolnych chwilach lubi podróżować i jest wielbicielem psów.

Robert Kondziela Hell's Kitchen
Robert Kondziela

Zobacz także: Co wiemy o Mateuszu Gesslerze?

Nowa edycja Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Już oficjalnie wiadomo, że na ekrany ku uciesze widzów wraca program Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. To jeden z najbardziej lubianych produkcji kuchennych w Polsce. Głównym prowadzącym programu będzie Mateusz Gessler. Jednakże, u jego boku znajdą się także Robert Kondziela i Bartłomiej Krezel.

Program Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia będzie emitowany na antenie Polsatu w każdą środę począwszy od 31 sierpnia 2022 roku.

Robert Kondziela: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil szefa kuchni na Instagramie pod nazwą @kondziela_robert. Jesteśmy przekonani, że liczba jego followersów szybko się zwiększy, zaraz po premierze programu Hell’s Kitchen.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej