Połącz się z nami

Bartosz Gajda: [wiek, kariera, Łowcy B., Instagram]

Opisy gwiazd

Bartosz Gajda: [wiek, kariera, Łowcy B., Instagram]

Bartosz Gajda to artysta, który z polską sceną kabaretową jest związany już od jakiegoś czasu. Na swoim koncie ma występy w jednej z najlepszych grup w Polsce. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Bartosz Gajda: wiek

Jeśli zastanawiacie się, czy można dotrzeć do informacji na temat wieku komika, doskonale trafiliście. Mianowicie, wiadomo, że Gajda urodził się 3 kwietnia 1981 roku. W związku z tym, nie trudno obliczyć, iż w tym roku skończył 30 lat. Po ukończonym liceum ogólnokształcącym, rozpoczął studia w cieszyńskiej filii Uniwersytetu Śląskiego. Jeśli wierzyć pogłoską w sieci, mężczyzna na chwilę obecna mieszka w Pszczynie, gdzie jest również współwłaścicielem lokalu gastronomicznego.

Zobacz także: Co wiemy o Kamilu Pirógu?

Bartosz Gajda: kariera

Okazuje się, że komik niegdyś związany był z kabaretem Łowcy B., który bez dwóch zdań należy uznać za jeden z najlepszych w historii polskiej sceny kabaretowej. Podczas ich współpracy udało im się zdobyć wiele nagród i wyróżnień na festiwalach i przeglądach kabaretowych. Oprócz tego, jego kanał na Youtube cieszył się niegdyś ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów. Filmy, które tam udostępniał bardzo szybko zdobywały rekordową liczbę wyświetleń. Widzowie chętnie oglądają również jego występy na żywo. Bilety na wydarzenia, w których będzie prezentował się na scenie, znikają naprawdę w szybkim tempie. Od jakiegoś czasu, swoich sił próbuje solowo, głównie w stand upie. Nie ukrywa, że praca ta daje mu wiele satysfakcji, a przed zgromadzoną publicznością czuje się niemal, jak ryba w wodzie.

Jeden z występów Bartosza Gajdy.

Bartosz Gajda: Instagram

Komik i stan up’er prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bartoszgajda. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 2,5 tysiąca użytkowników tego serwisu. Jeśli chcecie być z nim na bieżąco, koniecznie dołączcie do tego grona!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry