Połącz się z nami

Kamil Piróg: [wiek, Kabaret Nowaki, kariera, Instagram]

Opisy gwiazd

Kamil Piróg: [wiek, Kabaret Nowaki, kariera, Instagram]

Kamil Piróg jest na pewno znany wszystkim wielbicielom polskiej sceny kabaretowej. Mianowicie, należy do Kabaretu Nowaki, który cieszy się dużą sympatią odbiorców. Wielu z nich zastanawia się jednak, co wiadomo na jego temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jego karierze, a także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kamil Piróg: wiek

Wielu internautów zastanawia się, co wiadomo o życiu prywatnym komika znanego z Kabaretu Nowaki. Otóż, w sieci na próżno szukać informacji na temat jego wieku. Można się jednak domyślać, że jest między nim, a pozostałymi członkami grupy nie ma dużej różnicy wiekowej. Oprócz tego, tak jak oni pochodzi z Zielonej Góry. Wiadomo jednak, że Piróg ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim. Trzeba przyznać, że często uznaje się go za najbardziej lubianego członka zespołu. Jeśli interesuje was stan cywilny mężczyzny, w jednym z wywiadów zdradził, że jego serce jest już zajęte. Jeśli nic się nie zmieniło, do dziś jest szczęśliwym mężem.

Zobacz także: Kim jest stand up’er Mateusz Socha?

Kamil Piróg: Kabaret Nowaki

Okazuje się, że Piróg w przeszłości należał do nieistniejącej już grupy Kabaret Profil. Co ciekawe, na swoim koncie ma także epizodyczne role w dwóch produkcjach filmowych. Jednakże, największą rozpoznawalność zyskał właśnie dzięki występom z Kabaretem Nowaki. Ich zespół istnieje już od 2007 roku, a więc 14 lat. Na przestrzeni lat stworzyli wiele programów, do których przez długi czas chętnie wracali na scenie. Co więcej, Piróg potrafi się także doskonale odnaleźć w roli konferansjera.

Kamil Piróg należy do Kabaretu Nowaki.

Kamil Piróg: Instagram

Co ciekawe, komik z Kabaretu Nowaki nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Jednakże, wszyscy jego fani powinni zajrzeć na konto całej grupy. Możemy je znaleźć pod nazwą @kabaretnowaki_official. Na chwilę obecną, ich aktywność śledzi tam ponad 30,5 tysiąca użytkowników. Jeśli chcecie być z nimi na bieżąco, koniecznie dołączcie do tego grona!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry