Połącz się z nami

Bartosz Gelner: [wiek, kariera, Sexify, partnerka, Instagram]

Opisy gwiazd

Bartosz Gelner: [wiek, kariera, Sexify, partnerka, Instagram]

Bartosz Gelner to polski aktor, o którym swojego było głośno w mediach nie tylko ze względu na jego karierę, ale także związek ze starszą koleżanką po fachu. Po dłuższej nieobecności w branży filmowej, zagrał w serialu, który okazał się hitem nie tylko na polskim, ale także zagranicznym Netflixie. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Bartosz Gelner: wiek

Jeśli chodzi o wiek przystojnego aktora, w sieci możemy dotrzeć do informacji, że urodził się 25 kwietnia 1988 roku. Co za tym idzie, łatwo policzyć, że w tym roku skończył 33 lata. Pochodzi z Górnego Śląska, gdzie przyszedł na świat, a także dorastał. Co ciekawe, nie planował związać swojej przyszłości z aktorstwem. Jednakże, ukończył studia na wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, choć dostał się tam dopiero za drugim razem.

Zobacz także: Co wiemy Sandrze Drzymalskiej – aktorce z serialu Sexify?

Bartosz Gelner: kariera

Jeszcze przed ukończeniem studiów zadebiutował na deskach narodowego Starego Teatru w Krakowie. Po zakończeniu nauki związał się z Nowym Teatrem w Warszawie. Szerszej publiczności dał poznać się zwłaszcza w serialach telewizyjnych. Między innymi, były to Przystań, Czas honoru, Barwy szczęścia oraz Szadź. Oprócz tego, zagrał w dwóch głośno komentowanych filmach: Sala samobójców i Płynące wieżowce, gdzie wcielił się w rolę homoseksualisty. Najnowsza produkcją, w której widzowie mieli okazję go zobaczyć jest polski hit dostępny na platformie Netflix pod tytułem Sexify.

Gelner na planie serialu Szadź

Bartosz Gelner: partnerka

Aktor należy do grona celebrytów, którzy niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Jednakże, jakiś czas temu w mediach huczało od plotek o jego rzekomym romansie z Magdaleną Cielecką. Mimo, że żadne z nich nigdy nie potwierdziło tych informacji. Aktualnie, nie wiadomo, czy jego serce jest już przez kogoś zajęte.

Bartosz Gelner: Instagram

Gelner prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @gelner_bartek. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 38 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry