Połącz się z nami

Sandra Drzymalska: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Opisy gwiazd

Sandra Drzymalska: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Sandra Drzymalska to polska aktorka, o której w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę głośno za sprawą najnowszej produkcji, w której zagrała. Nie da się ukryć, że serial Sexify cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Wiele osób zaczęło się interesować, co wiadomo na jej temat. Jeśli wy także zaliczacie się do tego grona, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Sandra Drzymalska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Drzymalska urodziła się 24 lipca 1993 roku. W związku z tym, w tym roku skończy 28 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Wejherowa, choć ze względu na wykonywany zawód w rodzinnej miejscowości nie ma okazji spędzać zbyt dużo czasu. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, którą ukończyła w 2017 roku. Trzeba przyznać, że już teraz może pochwalić się dużą sympatią ze strony widzów.

Zobacz także: Co wiemy o Aleksandrze Skrabie?

Sandra Drzymalska: kariera

Okazuje się, że aktorka na swoim koncie ma już kilka ról w głośnych produkcjach. Między innymi, telewidzowie mogli oglądać ją w epizodycznych występach w serialach Stulecie winnych, W głębi lasu, Belfer oraz Szadź. Oprócz tego, zagrała w filmach Psy 3. W imię zasad, Powrót a także Amok. Dotychczas, udało jej się również zdobyć kilka nagród i wyróżnień za swoją działalność artystyczną.

View this post on Instagram

A post shared by Sandra Drzymalska (@dreamallsky)

Sandra Drzymalska: Sexify

Serial Sexify, który wszyscy zainteresowani mają okazję obejrzeć na platformie Netflix, cieszy się dużym rozgłosem. Co ciekawe, o produkcji jest głośno nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Niewątpliwie, to duży sukces producentów, ale także aktorów którzy dołożyli do tego swoją cegiełkę. Sandra wciela się tam w jedną z trzech głównych bohaterek – Monikę Nowicką. Co więcej, wiele osób, które zapoznały się już z fabułą, często wskazują ją jako ich ulubioną postać.

Grafika promująca serial Sexify, gdzie Drzymalska jest odtwórczynią jednej z głównych ról

Sandra Drzymalska: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dreamallsky. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 20 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry