Bartosz Waga: [wiek, kariera, M jak miłość, Instagram]

2 czerwca 2022
Przez: : KS

Bartosz Waga to polski aktor, który dołączył do obsady jednego z najchętniej oglądanych seriali w Polsce – M jak miłość. Nie da się ukryć, że jego sylwetka może zainteresować wielu fanów produkcji. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co więcej wiadomo na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią poniższego artykułu!

Bartosz Waga: wiek

Z informacji do których można dotrzeć w sieci, możemy dowiedzieć się, że aktor urodził się 12 sierpnia 1988 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 33 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Krakowa. Waga jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły w Krakowie.

Wiele osób zastanawia się, czy przystojny aktor ma żonę. Otóż, okazuje się, że aktor niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym pomimo dużej aktywności w social mediach. Co za tym idzie, nie wiadomo, czy jego serce jest już przez kogoś zajęte.

Uwadze widzów na pewno nie umknie umięśniona sylwetka mężczyzny. Nietrudno domyślić się, że nad taką formą musi dużo pracować na siłowni. Co ciekawe, brał udział w jednym z konkursów Mister Polski. Jednakże, nie udało mu się zwyciężyć.

Bartek Waga
Bartek Waga dołączył do obsady M jak miłość

Zobacz także: Co wiemy o Marcinie Hakielu?

Bartosz Waga: kariera

Okazuje się, że Waga ma już naprawdę bogatą filmografię. Możemy oglądać go zarówno w serialach telewizyjnych, jak i produkcjach filmowych. Do tej pory widzowie oglądali go w: Klan, Majka oraz Czas honoru, Szpital i 19+.

Oprócz tego, aktor zagrał w filmach Różyczka, Prawdziwe zbrodnie i 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Pod koniec maja wyemitowany został także pierwszy odcinek M jak miłość z jego udziałem. W jednej z najpopularniejszych produkcji TVP Waga wcieli się w adoratora serialowej Magdy Budzyńskiej, którą gra Anna Mucha.

Bartosz Waga: Instagram

Przystojny aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bartekwaga. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 19 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej