Marcin Hakiel: [wiek, kariera, żona, dzieci, rozwód, Instagram]

31 maja 2022
Przez: : KS

Marcin Hakiel to profesjonalny tancerz, który szerszej widowni dał się poznać dzięki występom na parkiecie programu Taniec z gwiazdami. Oprócz tego, głośno było także o jego związku z aktorką Katarzyną Cichopek. Co jeszcze wiadomo na jego temat?

Marcin Hakiel: wiek

Z informacji, do których możemy dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że mężczyzna urodził się 6 czerwca 1983 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 39 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Gdyni. Ma młodszego brata.

Hakiel studiował finanse i bankowość na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Gdańsku. Oprócz tego, studiował również w Helsinkach. Już w młodości rozpoczął treningi tańca.

Tancerz na ślubnym kobiercu stanął z aktorką Katarzyną Cichopek w 2008 roku. Doczekali się dwójki dzieci: syna Adama i córki Heleny. W marcu 2022 roku para wyjawiła, że ich drogi się rozeszły, co wywołało duże zdziwienie w mediach i sieci.

Marcin Hakiel kariera
Marcin Hakiel

Zobacz także: Co wiemy o Katarzynie Cichopek?

Marcin Hakiel:  kariera

Hakiel jest reprezentantem najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S. Wielokrotnie reprezentował biało-czerwone barwy na konkursach i turniejach międzynarodowych. Z resztą robił to z dużym powodzeniem. Jego partnerkami tanecznymi były między innymi znane z programów telewizyjnych Magdalena Soszyńska oraz Blanka Winiarska.

Mężczyzna brał udział już w pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami. W drugiej z kolei partnerował Katarzynie Cichopek, z którą wtedy się poznał. Razem reprezentowali Polskę między innymi podczas Konkursu Tańca Eurowizji.

Hakiel i Cichopek otworzyli wspólnie taneczną akademię, która aktualnie rozrosła się w całą sieć. Oprócz tego, prowadzili kurs tańca, który pojawił się na płytach DVD, a nawet wydali książkę o podobnej tematyce.

Marcin Hakiel: Instagram

Tancerz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marcinhakiel. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 77 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej