Połącz się z nami

Bartosz Zmarzlik: [wiek, kariera, partnerka, Kuba Wojewódzki, Instagram]

Opisy gwiazd

Bartosz Zmarzlik: [wiek, kariera, partnerka, Kuba Wojewódzki, Instagram]

Bartosz Zmarzlik to na chwilę obecną jeden z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Podczas swojej kariery zdobył już wiele sukcesów, a wciąż nie zwalnia tempa. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego osiągnięciach oraz życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Bartosz Zmarzlik: wiek

Wiadomo, że najlepszy polski żużlowiec pochodzi z Kinic, lecz na świat przyszedł w Szczecinie. Urodził się 12 kwietnia 1995 roku, a więc ma dopiero 25 lat. Wśród kibiców ma pseudonim F16. Wielokrotnie podkreśla, że na motorze siedzi od urodzenia. Okazuje się, że już jako dwulatek zafascynował się tymi maszynami. Licencję zdobył w wieku 15 lat.

Bartosz Zmarzlik: kariera

Bartosz jest trzecim z kolei Polakiem, któremu udało się zdobyć tytuł indywidualnego mistrza świata. Co więcej, zrobił to dwa razy, a dokonało tego tylko trzech zawodników z całego świata. Na początku swojej kariery w żużlu był związany z klubem Stali Gorzów Wielkopolski. Na przestrzeni lat, należał nie tylko do polskich, ale także zagranicznych zespołów. Jest reprezentantem Polski. Dotychczas, zdobywał już tytuły nie tylko indywidualnie, ale także grupowo.

Bartosz Zmarzlik: partnerka

Wiele osób zastanawia, się kim jest wybranka najlepszego polskiego żużlowca. Otóż, jego partnerką jest Sandra Grochowska. Niewątpliwie, kobieta jest największą fanką swojego narzeczonego, co często podkreśla. Nie ukrywa, że liczy się z trybem życia, jaki prowadzi jej ukochany i jest świadoma, że podczas wspólnego życia czeka ją wiele wyrzeczeń. Na co dzień, prowadzi własny salon kosmetyczny.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Bartosz95 (@zmarzlik95)

Bartosz Zmarzlik: Kuba Wojewódzki

Zmarzlik będzie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Możemy być pewni, że Król TVN-u zada mu wiele niewygodnych pytań. Odcinek z jego udziałem będzie miał swoją premierę już 3 listopada na antenie TVN.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Barto #95 (@zmarzlik95)

Bartosz Zmarzlik: Instagram

Sportowiec prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zmarzlik95. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 56 tysięcy użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Bak #95 (@zmarzlik95)

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry