Połącz się z nami

Basia Kurdej- Szatan nie zagrała w kolejnej reklamie Play. Sieć się tłumaczy!

Reklama Play bez Kurdej- Szatan

News

Basia Kurdej- Szatan nie zagrała w kolejnej reklamie Play. Sieć się tłumaczy!

Chociaż współpraca aktorki z siecią telefonii komórkowej wydawała się nie być zagrożona, pojawiły się niepokojące wieści, że Basia Kurdej- Szatan nie wystąpiła w świątecznej reklamie Playa.

Kontrowersyjny post Basi Kurdej- Szatan

Aktorka podpadła swoim pracodawcom po tym, jak dała upust swoich emocji i zamieściła na Instagramie kontrowersyjny wpis, w którym odniosła się do służb mundurowych pilnujących polskich granic. Post Kurdej- Szatan wzbudził sporo emocji w mediach, wśród internautów oraz innych celebrytów. Na temat zachowania Basi zaczęło wypowiadać się wiele gwiazd, a większość z nich przyznała, że stoi murem za aktorką.

Nieco odmienne zdanie na temat miała stacja TVP, która wyemitowała Wiadomości, w których bohaterką stała się Kurdej- Szatan. W reportażu poinformowano, że aktorce grożą konsekwencje karne. Ponadto dzień później Jacek Kurski we wpisie na Twitterze powiadomił, że Barbara nie pojawił się więcej na planie serialu M jak Miłość, a ostatni odcinek z je udziałem zostanie wyemitowany 6 grudnia.

Pod spory znakiem zapytania stanęła również współpraca Basi z siecią Play, z którą gwiazda związana jest od samego początku swojej kariery. Zaraz po wybuchu medialnej burzy, sieć wystosowała oświadczenie, w którym odcięła się od słów Kurdej- Szatan:

„Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play” -brzmiała treść oświadczenia.

Kurdej- Szatan w Play
scena z: Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Łagodziński, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Reklama Play bez Basi Kurdej- Szatan

Chociaż zapewniano, że Basia nadal będzie współpracować z siecią telefonii komórkowej, jednak widzowie nieco zaniepokoili się nie pojawienie się aktorki w świątecznej reklamie Play. Wielu sugerowało, że nieobecność aktorki w spocie jest spowodowany ostatnimi wydarzeniami.

Zobacz także: Basia Kurdej- Szatan dostała pracę w Polsacie!

Jak się okazuje, kampania reklamowa Play została zaplanowana już dużo wcześniej i to wtedy było już wiadomo, że Kurdej- Szatan nie pojawi się w świątecznym spocie.

Kampanie reklamowe ustalane są z wyprzedzeniem, zatem ta obecnie emitowana w mediach jest efektem wcześniejszego planowania” – poinformowała Ewa Sankowska-Sieniek, kierowniczka biura prasowego sieci w rozmowie z Press.

Z pewnością wielu fanów urokliwej Basi Kurdej- Szatan odetchnęło z ulgą.

Źródło: Instagram Basi Kurdej- Szatan, Instagram Play

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry