Mucha i Sadowska wspierają Barbarę Kurdej-Szatan. Jakie mają stanowisko w sprawie?

12 listopada 2021
Przez: : MC

W ostatnich dniach nieprzerwanie głośno jest o kontrowersyjnym wpisie Barbary Kurdej-Szatan, która odniosła się do wydarzeń mających miejsce na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka poniosła ogromne konsekwencje swojego wpisu. Jak się okazuje, może liczyć na wsparcie koleżanek z branży.

Skandal wokół Barbary Kurdej-Szatan

Od kilku dni sytuacja mająca miejsce na granicy polsko-białoruskiej nie jest stabilna. Do tych wydarzeń postanowiła odnieść się Barbara Kurdej-Szatan, która w mocnym wpisie pełnym wulgaryzmów porównała funkcjonariuszy Straży Granicznej do morderców. Wpis po chwili został usunięty, jednak w sieci nic nie ginie. Post szybko rozprzestrzenił się w internecie, a jego skutki są ogromne.

Zobacz także: Ilona Łepkowska o wpisie Barbary Kurdej-Szatan

Barbara została zwolniona z serialu M jak miłość i straciła kilka współprac. Ponadto prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej.

„Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej” – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała.

Na Instagramie aktorki pojawiło się oświadczenie w sprawie:

Przeprosiny Barbary Kurdej-Szatan.
Basia Kurdej-Szatan przeprasza za mocny wpis.

Gwiazdy wspierają Barbarę

Nie da się ukryć, że aktorka za swój wulgarny wpis nie tylko musi mierzyć się z ogromną falą hejtu, ale również straciła część zleceń. Okazuje się, że mimo wszystko może liczyć na swoje koleżanki z branży. Mowa m.in. o Annie Musze czy Marii Sadowskiej.

“Jest etyczna, oddana i sprawia, że świat i ludzie dookoła są lepsi. Bóg mi świadkiem, że zasługuje nie tylko na wszystkie te nagrody publiczności i dowody sympatii, ale także na to, żeby być wobec niej lojalnym i okazać wsparcie, kiedy tego potrzebuje” – powiedziała Anna Mucha w rozmowie z serwisem plotek.pl.

Głos w sprawie zabrała również Maria Sadowska:

“Chciałam tez powiedzieć , że murem staje za Basią Kurdej Szatan , która nie wytrzymała i powiedziała co myśli , a teraz wylewa się na nią fala hejtu i krytyki . Czy naprawdę tolerujemy to że dzieci płaczą z zimna w naszych lasach ale nie tolerujemy , ze ktoś zaprotestował w gniewie i powiedział kilka słów za dużo ….tzw. Celebrytki a szczególnie kobiety maja być miłe i ładne i siedzieć cicho . Basia jestem z Tobą nie daj się !!!!”

Cały post Marii możecie przeczytać poniżej:

Podzielacie zdanie Marii i Anny?

źródło: Instagram Anny Muchy / Barbary Kurdej-Szatan / Marii Sadowskiej, plotek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej